Nevyznám sa v ňom ...

Príspevok v téme: Nevyznám sa v ňom ...
Nepochopená

Dobrý večer , chcela by som sa spýtať na váš názor ...
V januári som sa cez internet spoznala s jedným chalanom , ktorý sa do mňa zamiloval. Mala som však vzťah , ktorý som chcela už dlhšie ukončiť , preto na mňa netlačil a povedal mi ,že keď budem pripravená ,tak on počká ... 6.februára som ukončila vzťah , veľmi to bolelo ,no musela som (veľa dôvodov) . Bola som smutná a stále zaľúbená do bývalého,preto som mu povedal,že teraz nemôžem mať hneď nový vzťah ... KOncom mesiaca sme sa však v jeden večer začali bozkávať a potom sme sa stretali , bozkávali , objímali atď , no často som cítila ,že si drží odstup . Brala som to , ako že je opatrný a tak som mu povedal,že ho ľúbim . Povedal však ,že už necíti to ,čo cítil , že nechce nič meniť ,že verí ,že ma znova bude ľúbiť a viac ako predtým ... No po ďalších asi 2 týždňoch povedal,že chce priateľstvo.Bolelo to ,no akceptovala som to .. Stretali sme sa ako priatelia, až raz znova sme skončili na našom bývalom mieste a opať boli bozky, dotyky , objatia .... Potom povedal,že ma nechce raniť a opať , že chce byť priateľ ...
Teraz sa stretávame ako priatelia , má toho veľa v práci , tak je kontaktu menej . Keď sme však vonku , všetko je krásne , máme sa o čom rozprávať , chápeme sa ,smejeme sa .. ale pozerá sa na mňa inak , cítim ,že to nie je len priateľstvo ... keď ma objíma ,tak to nie je len priateľské objatie....
Veľmi ma raní , že ke´d som s ním , musím sa správať ako kamarátka , že ho nemôžem pobozkať ani nič ....
Myslíte ,že mám tomu dať čas a možno zmení názor ? ... Alebo proste ,keď povedal,že chce priateľstvo ,tak proste sa city už nemôžu vrátiť ? ..

wowo1

presne chlapec sam nevie co chce. Myslim ze ste obaja nast lety vsak..?ale neva, nechaj to tak.Kludne sa zaujmaj okolo aj o inych. Ked chlapec bude vediet co chce, tak ti to urcite povie.Do vtedy si daj relax.