kolko nehy vam dava muz v dlhorocnom vztahu?

Príspevok v téme: kolko nehy vam dava muz v dlhorocnom vztahu?
wowo1

Trpim tym, ze po 6 rokoch vo vztahu si musim pytat pohladenie, alebo objatie. Raz za tyden sa ho pytam : kedy si sa ma dotkol?, on povie pred vcerom ci pred dvoma dnami.[tie jeho dotknutia boli nejake mimochodm co som si ani nevsimla..}
Ak chce sexovat, tak to viem ,v ten vecer sa ma odrazu dotyka....ako to je u vas ?,nemyslim po roku ci dvoch vo vztahu ale v dlhsiom vztahu ...

alenka_maxova

mam skusenost, ze aka si ty, je aj partner. Ale clovek moze mat milion dovodov, preco prave nechce/nevie/nedokaze byt jemny voci partnerke. Staci sa o tom normalne porozpravat. V dlhsom vztahu su prave obycajne neznosti dolezite viac ako sto milovani za tyzden a neviem co.... :) Ja by som sa normalne porozpravala s partnerom a zaujimala sa o to, ako sa momentalne citi

brunetka_a

tento rok budem mať 5. rok v ztahu... ale 1) záleží aj od veku
2) či napr. neni unavený z práce...

chlapy ked niečo chcu vedia sa prekonať , ale len pre ich dobro :D...

ja mám 19 teraz a moj priatel 20, nehu v pohode :) niekedy ked niečo robí alebo je nervozny, či nema naladu tak bud robí niečo sám,alebo len tak ležíme.. ked sme obaja spokojný, štastný a nieje žiaden problém tak kludne sa ideme prejsť, maznať sa , len tak spolu ležkáme,alebo kuknumeme filmm :)

skus možno niaky večer pripraviť :) niaku večeru , samotný byt a niaky film.. ak to potom pojde samo je to dobre :)) ak nie tak no neviem:( spýtala by som sa ho kde je problém...:((

držím palce :)