Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest svalov na chrbte

Príspevok v téme: Bolest svalov na chrbte
l0l

Zdravim, pred tyzdnom som zacal brigadovat v jednom podniku a prave tam sa zacal moj problem. Ide o pracu kde musim 8 hodin stat na nohach, na co zrejme moj chrbat nieje zvyknuty. Zhruba po 2-3 hodinach ma strasne rozbolia tie dva pozdlzne svaly v strede chrbta (malo by ist o trapezove svaly). Je to dost silna bolest a nemozem nanu nemysliet, nieco ako ked vas boli zub. Dost to cloveka prinuti nesustredit sa na pracu. Prestane to az ked dojdem domov, dam si sprchu a chvilku si polezim. Do par minut bolest opadne. Skusal som si brat do prace ibalgin a coxtral no nic nezabralo. Nejake napady? :)

brunetka_a

skus isť doktorovi na kontrolu chrbtice, môžeš mať aj niekde niečo zaseknuté ktoré ti vysiela bolesť naprik pri státi... ked sedíš nemusí to byť tak intenzívne...určite navštív doktora, možno bude trebaa aj rehabilitácie...

ja som napr. mala krče do nohy , strpla mi a nevedela som snou pohnuť ( prsty na nohe) po vyšetrení mi zistili že som mala zaseknuté niečo pri krížoch na chrbte ... takže to je celeé prepojené :)) nemusí to byť vobec len chrbát, dovod môôže byť hocikde :))

ja som napr.potom mala rehabilitácie aj :))

vela zdravia :))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest svalov na chrbte - Fórum - ZDRAVIE.sk