skusenosti s antikoncepciou

Príspevok v téme: skusenosti s antikoncepciou
relisys

Ahojte, chcela by som sa spytat hlavne dievcat..., ze.. ake maju skusenosti s antikoncepciou??? ked ja by som aj cela brat.., a tak... ale sa bojiim, ze strasne priberiem, a budu mi vsade rast chlpy, :( ked aj moj frajer chce, aby som brala... :( hm??? ja uz neviem, je to 100% nemoze sa stat, ze predsa sa nieco stane, a aj tak ostanem tehotna, aj ked by som brala??? odpiste, dakujem

alexia

relisys a beries antikoncepciu? ja som proste pocula ze do 18 musim chodit ku gynekologivi s rodicmi.. ja mam 16..

relisys

alexia ... no, kolko mas rokov?? ja 17 no... ale nemoze podla mna lekar powedat rodicom, ze... berem antikoncepciu, to lekarske tajomstvo, no nie?? :)

relisys

Rubi ... s praitelom som rok... aj daco.. a doteraz sme vzy pouzivali kondom,... a vies jak to... no dawat pozor, aby sa tam daco nedostalo, a toto.. tam,. a co ja viem co este...,

alexia

moj takisto chce aby som brala antikoncepciu ale nechcem sa pytat rodicov, lebo to sa asi neda predpisat bez ich vedomia nie? zatial pouzivame kondom..

Rubi

No ani HAk neni 100% a preco priatel nechce pouzivat kondom?Co je taky pohodlny ze radsej necha pchat do svojej priatelky hormony?