Invalidný dôchodok

Príspevok v téme: Invalidný dôchodok
Cuker90

Zdravim vas, mam 22 rokov a diabetes mam 5 rokov. Prve 4 roky som si 4x denne pichal inzulin pomocou inzulinoveho pera, potom som presiel na inzulinovu pumpu accu chek spirit combo uz je tomu 1 rok. moje vysledky su vselijake. raz je to super potom je to zas rozkolisane. moje glykemie su od 1,3 m/mol az 31,2 m/mol. Moja otazka znie ci ma niekto skusenosti s invalidnym dochodkom. Myslite ze by som mal nan narok? Momentalne som zamestnany na dohodu. Dakujem za vsetky vase posrehy a skusenosti s cukrovkou a invalidnym dochodkom.

aglia tau

Moja známa má syna, ktorý má epileptické záchvaty aj 5 krát denne, ale nemá odpracované 3 roky, tak nemá nárok.

neva

U nás máme zamestnaných cca 10 ľudí s ID. Na niektorých to nie je ani vidieť. Ich plat je rovnaký, ako mali pred priznaním ID.

amsterdam

ja mam 5 rokov ID jediny zdroj prijmu...ak ste totiz schopny si na seba zarobyt,tak vam ten zoldacky ID vezmu bez mihnutia oka ani sa svami nebudu bavit...

Cuker90

Tak to nie, ved som aj spominal ze pracujem sice len na dohodu nie na plny uvazok ale predsa len pracujem :-) ja som to myslel tak ze kazda korunka sa v dnesnej dobre hodi :-) netreba tym pohrdat

barča

Áno, samozrejme že môže pracovať aj popri invalidnom dôchodku, len som mala pocit (prepáč mi to cuker), že cuker to chce využiť ako jediný zdroj príjmu. Tak prepáč :)

jaanna

poberanie invalidneho dôchodku nema ziaden vplyv na zamestnanie,ani na to ,kolko zarabas..Aj poberatej plneho inv. dôchodku môze pracovat bez obmedzenia,ak ma pracu primenranu svojmu zdrav. stavu.