Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neznesiteľný profesor

Príspevok v téme: neznesiteľný profesor
uz_bolo_dost

Na škole máme neznesiteľného profesora..Učí na nej už minimálne 20 rokov...Počas tých 20 rokov sa kopili sťažnosti,ako sexuálne obťažuje dievčatá,chodí pripitý na hodiny,ožiera sa na lyžiarskych zájazdoch a pod.No všetko sa ututlalo,pretože ide ruka v ruke s riaditeĽom,ktorý všetky sťažnosti zmetie pod stôl.Okrem toho psychicky ničí žiakov,podcenuje ich,ironizuje o ich výzore,povahe,rodičoch.Hocikedy žiakovi povie,nech skape,alebo žiačke povie,že sa chová ako krava sprostá,a potom sa ohradí,že on nepovedal,že je krava sprostá,len že " ako".... Proste to je len špička ladovca,čo ten primitív robí....Sťažujeme sa hocikomu na našej škole,aj triednej,ktorá s ním taktiež ide ruka v ruke,a všetky sťažnosti nám vyvráti,vraj si vymýšlame....
No už mám toho dosť... Nedá sa spraviť niečo aby už konečne neponižoval dalšie generácie? ...Premýšlala som,zavolať nejakú inšpekciu,alebo niečo podobné,pravdaže anonymne...Ale spraviť to nejak tak,že ked s ním budeme mať hodinu,a bude z neho tiahnuť,tak nejak vtedy proste..Vymáknuť ho..Ale zas-má inšpektor väčšie právomoci ako riaditeľ?...

lost

no ak by som bol tvoj spoluziak, zacal by som ho obtazovat ja, ale ako gay.. To by som bol zvedavy, ako by reagoval... Ved ukecaj nejakeho spoluziaka.. nech je sranda..

arman

Zober mobil, nahraj video.
Za 3 mesiace ich nahraj aspon 50 a vybavene. Posli staznost riaditelovi, opat to nahrajte, ako sa stazujete. Bude vidno, ze to ututlava.
S "dokazom", teda vsetkymi videami, aj s videom ako to riaditel ututlava, kontaktujte nejaky vyssi organ, ktory to ma na starosti. Ja sa v prave az tak nevyznam, na tvojom mieste by som to hodil na poradu.sk. Tam su ovela vacsi experti na pravo, a poradia ti, presne na koho sa obratit.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neznesiteľný profesor - Fórum - ZDRAVIE.sk