prosím vás pomôže mi to niekto preložit do angličtiny.

Príspevok v téme: prosím vás pomôže mi to niekto preložit do angličtiny.
josie.h

Diplomová práca je hudobno-sociologickou sondou do súčasného hudobného života mesta Prešov z kvalitatívneho i kvantitatívneho hľadiska. Mapuje hudobné podujatia, analyzuje ich silné a slabé stránky, na hodnotenie ktorých využíva swot analýzu. Podrobne skúma hudobné festivaly, školstvo, venuje sa hudobným telesám, folklórnym súborom, organizátorom hudobných podujatí.

wreck

wtf, anjelik?!? v akych iluziach a akom klame? a preco si mam dat pozor co a ci chcem vediet?

topim sa v chladnom mori nepochopenia tvojich narazok a naznacovani. rychlo mi hadz zachranne lano, ale poriadne hrube, inak sa ma to celeho zmocni, stiahne na dno a zozerie v temnot... aaaaach.

:)

anjelik

Súhlas, lepšie je žiť v ilúziách a klame...rozhodne jednoduchšie. A riešiť maximálne tak problém veľkých alebo malých..to je jedno čoho..:o)

anjelik

Ak prekonáš svoju fóbiu z icq..môžme sa rozprávať o tomto svete, o ľuďoch..o deťoch a mojom vzťahu k nim..ale daj si pozor, čo a či chceš naozaj vedieť...:oP

wreck

anjelik, medzitym som objavil inu temu, kde si o detickach pisala. ale ked sa obzriem, pekne to zapada. uplne som citil z teba nepokoj v tej meretsegerinej teme o hudbe, kde som dal uryvok z textu, v ktorom sa prva strofa konci slovami "...in the ashen dreams of crippled children".

no a kde niekde inde teda si? :)

megaan

wreck, chapem...ja uz studentkou par rokov nie som:D pre mna to teda nebude.
no euba to nebola, takze sa sklanat nemusis:d bola to ekonomika, manazment na PU. vratila som sa z UK a pozeram ze dost tazko tu teraz nieco najst, tak ma zaujal ten tvoj konkurz:D

wreck

megaan, to sice nie, ale je to pozicia pre studenta, pre este studujuceho. zodpoveda tomu pracovny cas, odmena aj vsetko ostatne. a je to nastavene tak, ze pochybujem, ze by si bola kvoli tomu ochotna rano vobec len vystrcit nozku z postele. ;) ale pre studenta je to skvele. vyborna kancelarska prax do cv-cka, net, notebook...

a hlboko sa pred tebou sklanam v tichom obdive, ze si dokazala uspesne skoncit euba (predpokladam). :)

megaan

dakujem za info wreck. bude potrebne it vzdelanie, co?. ja som skoncila ekonomiku, manazment...cize sa asi na to nehodim.

wreck

megaan, do velkej it firmy v bratislave. este nemam vsetky detaily, vyzera to na zostavovanie newsletterov, udrzba a tvorba stranok typu wiki, vela komunikacie mailom a cez chat. zatial mam info, ze je potrebna velmi dobra anglictina a znalost html, resp. cit pre prezentaciu informacii webovou formou.