Hyperbarickä komora

Maoam

Marika, kde si kupila tu prenosnu hyperbaricku komoru, mas to nejak na doma alebo? ak by si bola taka mila, mozes aj na mail, dakujem ti vopred za info

maoamka1@gmail.com

Marika 1312

Mám diagnostikovanú sklerozu multiplex 30 rokov. Prejavilo sa to zápalom ocneho nervu a dvojitym videnim, zavratmi a stazenou chodzou. V novembri 2011 som bol na MRI a vysledok 100 a viac lezii ma vystrasil. nakolko mam obavu z liecby interferonmi rozhdla som sa pre liecbu b hyperbarickej komore. Nakolko najblzsie k mojmu bydlisku je liecba v Kosiciach a lekar mi odporucal min. 100 x pobyt v komore pri cene 70 Eur za jeden pobyt, rozhodla som sa kupit prenosnu hyperbar. komoru. Mozem povedat, ze uz po 40 sedeiach sa mi prestalo tocit v hlave, a ciitla som sa velmi dobre. Po 100 sedeni som bola znovu na MRI a vysledok je stabilizovany.

RNG

Obvykle v nemocniciach je pouzitie 5 az 20 sedeni, kazdodennych asi hodinovych, je to viacmenej nuda, lebo sa tam clovek velmi nemoze hybat, ale v lepsich komorach mas zvonku pri oknach postavene televizory, aby sa ludia nenudili.www.bloomberg.com o tom najdete plno reklam na Google.com pod slovom HBO(hyperbaric oxygen)

RNG

Nuz na Slovensku takych nenajdes, lebo je tam len niekolko hyperbarickych komor a pouzivaju ich prakticky len na popaleniny, s vysokym tlakom kyslika, co je uz ciastocne skodlive na pluca.V USA su tisice takychto komor s tlakmi len okolo 1.3 atmosfery, dokonca predavaju prenosne, podobne spacim vakom(asi 15 000 dolarov plus kyslikovy koncentrator), a pouzivaju ich ludia s mnozstvom operacii, ako napr herecky a herci, aby sa rychlejsie vyhojili.
Michael Jackson v nich pravidelne spaval, kedze mal pocas kariery vyse 50 plastickych operacii