Co vlastne mám?

Príspevok v téme: Co vlastne mám?
J111

Moja doktorka mi hovorí, že ak mám jeden príznak schizofrénie, že schizofréniu nemám. Čo potom vlastne mám? Ja občas počujem hlasy, ďalej mám problémy s koncentráciou, napr. nevydržím dlho pozerať telku. Čo je to za ochorenie? Ja si myslím, že je to psychóza, ale ani sám neviem, čo to vlastne psychóza je.

aglia tau

J111, stále máš nejaké problémy. Tak choď na liečenie, tam Ti nastavia liečbu a nemusíš tady stále ohovárať svoju lekárku. Ak sa Ti nepáči, vymeň ju. A neverím, že je až tak blbá, ako píšeš. A nefňukaj, depresia neprejde za deň, je to dlhotrvajúca záležitosť.

J111

Ja som jej vravel, ze ma zacali trapit depresie, tak mi povedala, ze je to prechodne. Trva to uz tri mesiace. Alternativna medicina mi pomohla, ale teraz ide asi o skutocnu depresiu. Som z toho zufaly, postihuje vsetko, naladu, to ako sa citim, koncentraciu, ani telku pozerat nemozem.

alica 532

Sejla, to si vystihla , normalne som sa musela zasmiat...To su tie ich "suplikove" zasoby, treba to predat, aby boli body a nasledne za body dobra dovolenka od dilerov, pacient /len dalsi cvok v poradi/ im je zjavne ukradnuty a myslia si, ze uz je to uz taky debil, ze si nevsimne tabletky po zaruke. No nic J111, pocul si vela nazorov, mal by si si najst ineho lekara...

vysavac

J111, mne si ukradnuty, rob si, co chces. Ale ak ju nemas, tak sa vzdaj invalidneho dochodku a chod makat ako vsetci zdravi ludia. Mozno nie si schizofrenik, len pijavica na peniazoch inych.

linda22

J111 musim si ta zastat, ja tiez na taketo veci verim a neverila som od isteho casu a nemam chvalabohu schizofreniu. Vela ludi ma s tymto skusenosti a nie su labilni,ani inak naruseni , dlho patrali po pricinach svojich problemov, ci uz psychickych, alebo zdravotnych. Ako som uz spominala, tymto vsetkych sa zaobera aj ten slavny psychiater Teodor Rosinsky, to len na info, ze aj vzedelany clovek lekar vie , ze tieto veci existuju, vydava knihy o tom, ja na placebo neverim tiez, ani u mna nefunguje. Inak mal by si skusit aj nejakeho psychologa, urcite ti pomoze, pripadne najst si nejakeho kamosa s podobnou diagnozou, vyjst si do lesa a nesediet len doma pri PC a premyslat nad somarinami:D

Meretseger

Niečo ako placebo efekt. Veríš, že ti odrobenie pomôže, tak prečo nie? Je rozhodne otázne, koľko je na porobení pravdy (ehm:), ale takto si trochu pomáhaš aj sám. Lepšie než nič.

J111

Nic v zlom, ale rozmyslala si nad sebou tpch? Vsak ty tu kazdeho pchas na psychiatriu! Ak niekto veri na odrobenie, tak automaticky je schizofrenik? Podla mna si prilis zahlbena do psychiatrickych pouciek. Sa spamataj. Aj zdravi ludia si davaju odrabat, lebo im niekto porobil. Vies co to vobec je??? Je to negativna energia vyslana proti nim. Sice si vzdelana, ale duchovne vnimanie nemas ziadne.