Mam len cakat????

Príspevok v téme: Mam len cakat????
bezprezyvky1

Zdravim...
patrim medzi ludi,ktori sa velmi staraju o svoje zdravie a celkovo o seba. Kazdy rok chodim na preventivky,a to aj ku koznemu lekarovi. Vcera som kozneho upozornila na to, ze som si vsimla, ze sa mi zvacsilo znamienko a stmavlo. Porovnala som si ho s fotkami,este pred 2 mesiacmi bolo podstatne mensie. Odporucil ho dat vybrat,tak som sla na chirurgiu a tu nastal problem - vsade,kde som prisla,ci volala,ma chceli objednat NAJSKOR o 2 tyzdne. A to som vosla do prazdnej ordinacie,0 ludi,ziadna praca... to mam teraz zomriet kvoli ich lenivosti alebo co?:((( Ozaj len uplatky zaberaju na Slovensku??

bezprezyvky1

Tak kozny povedal na zaklade toho,co videl cez ten dermatoskop ci ako sa to vola,ze ma trosku nepravidelny okraj to znamienko...citala som o tom na internete a dost sa bojim,lebo mam pocit,ze to splna vsetky znamky melanomu! Podla mna aj 2 tyzdne mozu zavazit:( Mozno som aj trochu hipochonder,ale odkedy to sledujem,ja mam pocit,ze kazdym dnomsa zvacsuje ci co:( Za dva tyzdne asi umriem netrpezlivostou...nemozem spat kvoli tomu boze:(