AKO SA DOPRACOVAŤ K ŠTÍHLEMU PÁSU?!

Príspevok v téme: AKO SA DOPRACOVAŤ K ŠTÍHLEMU PÁSU?!
lenulka52

Chcem sa spýtať, či sa tu nájde niekto, kto mi vie z vlastných skúseností poradiť, ako sa dopracoval k strate centimetrov v oblasti pásu, a ako si vyrysoval pekne brusko. Ja som schudla behom pol roka 8 kg, som so svojou postavou spokojna, az na pás, v ktorom mám 74 cm, co je dosť nesúmerné číslo k mojim bokom-90 cm :/ Cvičím a stravujem sa aj ďalej tak ako posledného pol roka, ale nevidím žiadne zmeny ani na tom brušku! ďakujem za každú radu, a nepíšte mi prosím žiadne linky, tie si viem najsť v googli aj sama....

flegma

tak skus na pas rotanu, alebo cvik: stoj rozkrocny na sirku ramien, vystriet chrbat, do ruk jednorucky (moze byt aj bez) a naklanat sa na strany, co najnizsie...pozor treba davat, aby to bolo tahom, nie svihom...

lenulka52

Ja som schudla z bokov 10 centimetrov a takisto aj z celeho tela, ale tam nie az tak vyrazne...snazila som jesdt zdravsie, ale to neznamena krute drzanie nejakych diet...jedla som skoro vsteko co sa doma bezne vari, ale kazde tri hodiny mensie porcie a vyhybala som sa vyprazanym jedlam. Ked som mala chut na sladke, dala som si,ale nie celu cokoladu ale len pasik :) a cvicila som 3x do tyzdna 90 minut na stacionarnom bicykli. ,,CHUDNEM" dufam ze som aspon daco poradila

pasik

ahoj, z vlastnej skusenosti odporucam dukanovu dietu s dostatkom pohybu... drzal som tu dietu styri mesiace (ak sa to da vobec nazvat dietou, kedze ide hlavne o bielkovinovu upravu jedalnicka) a pri tom cvicil, na pase som schudol 17 cm

pokial chces viac info, klikni sem - -odkaz odstránený- (je to len skracovac linkov, neboj sa, kedze ide o podstranku na jednom webe)

chudnem

lenulka tak v prvom rade blahozalam k tomu schudnutiu a prosim ta ako si to urobila? si nejako dobre jedla a cvicila alebo ako? porad aj nam smrtelnym ktorym to tak nejde prosim :)
a na pasik urcite dobre brusaky alebo na youtube houbnoci komando ma dobre videa a tipy :)