Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krvacanie z konecnika

Zolo

Pri potrebe mi tečie krv . Ale v stolici nič nevidieť , krváca to až na konieci a dosť veľmi. Zistil som to pred 3 dňami a teraz to krváca každý deň. Mám sa sa obávať najhoršieho?

Iv0810

Ahoj LosAnalos.Už to neodkladaj,urýchlene vyhladaj lekára:Z dlhodobého neliečeného krvácania može vzniknuť rakovina konečníka s následným vývodom a to predpokladám nechceš.Cípky a dubová kora si myslím v tomto štádiu už moc nepomožu,už je to na odborníka.

lucx

natrhnuta rit respektivne veniec.. ale nie si jedinny .. ja mam podobny problem ibaze dok. sa vyjadril sa ze je to v poho pretoze dnuka v creve je to ok..operaciu neodporuca ale ja uz silne uvazujem o nej.. kolonoskopia >>> hadica asi 1cm hruba s kamerou cez konecnik do zaludka.. su dve prva je provizorna cca max 40cm da sa v pohode vydrzat mozno sa ti ale zmeni nazor na anal.sex heh a druha.. no na to sa treba uz pripravit vypit nejaky roztok, aby ta precistilo ale na 2 by si musel mat podozrenie a nejake priznaky.. u mna je to len vonkajsie .. a ako kedy u mna napriklad vacsinou stolica bez krvy.. niekedy sa vsak stane ze si cupnem alebo klaknem a to ked uz.. tak mam problem vtedy sa nieco roztiahne a krv nie ze by len tak, ale nieco ako ked zena dostane menzes ..a ked sa ti toto stane niekde vonku ..dost blbe.. raz som mal problem zastavit krv.
preto sa treba rozhodnut ci ist ku doktorovi teraz alebo vobec ..
priznaky >>tuhocervena krv ? doktor ani neuvazovat mozno prasknuty vred nejaky nador
>>slabocervena krv ? vacsinou s natrhnutej zilky.. svierac je tiez len sval preto ?? 1 viac vlakniny vlocky,lanove semena atd..
2 mast cipky dubova kora "nie je kora ako kora vlekarni mas len seno"
3 ak je to caste a dost to krvaca tak operacia
/////////////////////////////////////////
no da sa polemizovat preco sa to stalo prave mne a preco az teraz.. prvom rade je to prevencia.. ked sme boli mlady bolo jedno kde sedime a tak sme sedeli na com sa len dalo ci to bolo studene alebo teple.. ja som dost cestoval vlakmi a tie luxusne kozenkove sedacky ktore si si musel vyhriat sam.. kazdy nech sa rozpameta
/////////////////////////////////////////
takze zhrnutie nic neni na tom trapne ze ides ku doktorovi s nejakym problemom pretoze aj doktory aj sestricky su len ludia a aj oni mozu mat ten isty problem..a beru svoju pracu ako kazdu inu
.. ze ti niekto bude vidiet rit ze ti tam strcia hadicu a potom budes hladat wcko rychlostou svetla ?
radsej 1den prezit s hambou ako ostatne v neistote
drzim palce

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krvacanie z konecnika - Fórum - ZDRAVIE.sk