Nevera mojej mami

Príspevok v téme: Nevera mojej mami
Martin7788

Ahojte, mam taky problem,dozvedel som sa že moja mama podvadza mojho otca :( Tato je teraz na služobnej ceste už asi 2 tyzdne, mama potrebovala aby som jej niečo opravil na notebooku tak som sa do toho pustil, chtiac/nechtiac som sa dostal na jej FB kde som si precital niekolko sprav :( pisala si v nich s dvomi mužmi a dohadovali si snimi stretka (aj sex), aj sa mi to zdalo podozrive lebo nema pracu, a rano chodila preč dost skoro ale bral som to na lahku vahu :( ked som si to precital tak som začal plakať (mam 20 rokov a som chlap) ale nedokazal som to vydržať, Otca mam velmi rad a mal som aj mamu, teraz si to totalne vyčitam ze som sa tam vobec pozeral :( ale stalo sa, neviem co mam robiť, neviem ci to mam tatovi povedat alebo na to zabudnut, ked matku už nenavidim za toto a premna ako matka skončila, tata mi je moc luto o ničom nevie :( som z toho zufaly, rozmyslal som ze pojdem psychologicke stym aby mi poradila, citim sa hrozne zle, bojim sa o tom hovoriť, bojim sa to aj vlastnej priatelke povedať :( Pomožte mi prosim čo mam spraviť

eam

Si si istý, že sa s nimi aj stýka? Nezabíja nudu iba flirtovaním cez FB? Ak nemáš chuť si s ňou o tom pohovoriť, napíš jej to, že náhodne si sa tam dostal a ťa to zarazilo nech ti to vysvetlí. Či nemajú krízu a rieši to takto.

alenka_maxova

stoklas, ano, v tomto mas pravdu. Ja len hovorim, ze to, co si oznacil za "chobotinu" je normalna reakcia. Tak isto mam v rodine podobny pripad. Z toho manzelstva ostali dve deti. Chapcek zanevrel na mamu totalne, dievcatko ju napriek vsetkemu zboznuje. Poznam dospeleho chlapa, ktory sa dozvedel, ze matka bola neverna jeho otcovi a porodila mu nemanzelske dieta. Ten dospely chlap sa citil ak oklamany, ze znenavidel matku a velmi dlho trvalo, kym pochopil, ze to je jej zivot. Nechcem na dvoch prikladoch hodnotit vsetko, ale snad chapes, co tym chcem povedat

stoklas

nasi rodicia nie su nasi otroci. aj oni maju svoj zivot a svoje tuzby a prava. neznamena, ze ked ma decko 20 rokov tak rodic ho musi stale ofukovat a kaslat na seba. uz by ho kludne mohla poslat nech sa stara sam o seba. on nema ani najmensie pravo jej nieco vycitat alebo dokonca jej branit. a ani ona jemu. aj on je uz dospely, cize keby si s niekym zacal on, tiez je to jeho vec. skus sa na to pozriet ako pravnik a hned ti to bude jasne.

alenka_maxova

stoklas, to nie je chobotina, ale uplne normalna reakcia nielen deti, mladeze, ale aj dospelych. Zacnu nenavidiet svojich rodicov za to, co sa stalo...Preco? To snad nemusim vysvetlovat...

stoklas

pocuj, predovsetkym to co prezivas, ten tvoj postoj, to je absolutne subjektivne. ako ti tu uz napisala laurina, vobec netusis, preco to tvoja mama urobila. je volaci ine vztah deti a rodicov a ine vztah muza a zeny. pises strasnu chobotinu, ze mamu uz nenavidis. ved k tebe sa nikdy asi nechovala tak, aby si mal pravo ju nenavidiet. mas len dvadsat rokov, nikdy si nebol zenaty a nezil si so ziadnou zenou tak dlho ako tvoj otec. nic netusis, vlastne o ich spolocnom zivote nemas ani paru. tak preco ju odsudzujes? a este taku blbost ze to chces povedat otcovi. akurat tak rozbijes manzelstvo. ked si uz taky posraty z toho, tak chod za mamou a povedz jej to. a skus pochopit aj ju, ake pravo ju mas sudit? stara sa o rodinu, alebo nemate navarene, oprate, upratane? prejavovala ti lasku, alebo na teba kaslala? nemontuj sa do veci tvojich rodicov, nic o ich intimnom zivote nevies. a mozno aj tvoj foter na sluzobkach robi vselico, len ty si naivne myslis, ze nie, lebo je to tvoj tatko. uz je nacase aby si dospel. zivot nie je len o sexe.

Martin7788

Dovod na neveru ? su viac než 20 rokov spolu, a nechapem ako si niekto moze najst dovod na neveru, ja to beriem ze je totalne blba a mysli si o sebe že može robiť co chce a nikto jej na to nepride, vobec si neuvedomuje že takto robija rodinu, vobec nemam chut sa snou o ničom baviť :(

Laurina22

Alena ja som zase toho nazoru,ze kazda minca ma dve strany.Nikdy nevies,preco to ten dotycny urobil.

Samozrejme,najlepsi mozny sposob je ten,ze sa vztah ukonci pokial by malo prist k nevere

Avsak nie vzdy je to bohuzial realne

alenka_maxova

Laurina, napriklad ja by som povedala, ze neexistuje dovod, aby mal niekto neveru...Ked je vo vztahu zle, ma sa to riesit alebo z neho odist. A nie byt neverny. S cim ale suhlasim je, ze treba sa s mamou o tom porozpravat. Nezozieraj sa s tym sam, chod za nou a povedz co si si precital. A ze ci ti to moze ako synovi vysvetlit. Samozrejme, ospravedln sa, ze si si precital sukromnu postu. A hlavne, bud pripraveny aj na to, ze mozno sa o tom odmietne rozpravat. Bohuzial, ma na to pravo...

Laurina22

Nikdy nevies,ake mala tvoja mama dovody aby sa nevery dopustila.Si dospely chlap a pokial ta to trapi a zoziera,sadni si s matkou a otvorene jej povedz co si si precital.Uvidis jej reakciu.