Stres :( ako ho zvládnut?

Príspevok v téme: Stres :( ako ho zvládnut?
anonymkacolett

Ahojte, neuveriteľne stresujem radšej, pondelok mám písomné skúšky z ekonomiky, dokážem sa na to pripraviť, ale keď má prísť pondelok, zas nebudem celú noc spať, a tak sa vystresujem, že všetko zabudnem...Nebojím sa profesorov, alebo odpovedania pred všetkými, ale toho, že to pokazím, je mi jedno či budem mať 5 alebo 1 ale aj tak sa bojím, bojím sa strašne. Minule mala p. profesorka skúšať celú noc som sa budila, bála som sa, že to pokazím, že všetko zabudnem ...pritom som sa naučila ... ja už neviem čo, ešte len je piatok večer, 2 dni pred podnelok a ja sa bojím, že to pokazím :( poradte mi prosím vás ako to zvládnuť...

PsychoPrincess

Ja žijem v strese takmer stále... veľmi často cítim vnútorný nepokoj, neistotu, cítim, ako sa mi trasie celé telo... alebo sa mi z ničoho nič začnú triasť ruky... neviem, čo s tým...

renushik

ahoj ja nestíham s bakalárkou a nemám stres vobec, som divná?, ale pišem jak blazen ostošesť :D ale šak čo hlavne, že sme zdraví :D

anonymkacolett

Aspoň niesom sama :/ mám iba 18.. ale aj tak, alebo pred spaním, viem to, viem to, učila som sa vkuse dookola a ráno vstanem, taka vystrašená, že radšej ani do školy nejdem... prídem si chorá :D

stress girl

..a pritom fakt by nebol dovod, som celkom sikovna, dari sa mi... klop klop klop na drevo... ale je to vo mne...snad mi prebehne v mozgu nejaka reakcia a sa to zmeni niekedy :D

stress girl

aj uplne viem, co prezivas... ja mam take iste stavy a pritom aj ked o nic nejde!!! celu noc nespim, niekedy fakt ani 1 minutu, rano rozbita a ked sa vratim domov si nadavam, aka som blba, ze to nic nebolo, len si skodim sama sebe..aky by bol zivot krajsi, keby som nemala tie stresy... aj teraz som rozbita a to je vikend :D lebo moc premyslam a nemozem ani zaspat ani rano dlho spat.. a to mam moja 25 rokov

lost

no stres je blby, hlavne ak to ma clovek v povahe..
teoreticky sa nemas coho bat, ked si na to dobre naucena :)
prilis vela asi nad tym rozmyslas :) skus na to nemysliet, skus proste len zaspat, alebo si daj poharik pre dobru naladu :D (ak mas 18 a viac), ... lebo fakt netusim ake riesenie by mohlo existovat :D
asi poznam ale co myslis, ked som chodil do skoly, ani nie ze som mal stres, ale stale som uvazoval (hodinu az hodiny pred zaspatim, drahy cas na uvazovanie), ze co ako bude, ako to spravim a co tam na teste moze byt a ako sa z toho dostanem, i ked som bol riadne pripraveny - mal som vela tahakov, aj zaloznych..
hold, asi dodnes som sa toho nezbavil.. ten pocit je strasny :D asi by som si dal cokoladu (lebo poharik moze sposobit blackout..)

anonymkacolett

Viete, pripadám si ako malé decko, v živote sú horšie veci, zvládla som už veľa vecí v živote, ale s takouto malichernosťou si neviem dať rady