Je mi do plaču

Príspevok v téme: Je mi do plaču
zewa

Mam pocit, ze je vsetko zle a ze sa mi nic nepodari. Uz mam nervy zo svojho terajsieho zivota. Mna to uz fakticky nebavi. Stale len pocuvat ako som neschopna a co sa staram. Pritom riesim len to, co musim, co je mojou povinnostou a naplnou prace. Mne je uplne jedno, co si kto robi. Obcas by clovek rad pocul, ze je v niecom dobry alebo len take sproste slovne spojenie ako mam ta rad od niekoho z prace. Preco mam pocit, ze stale robim chybne rozhodnutia? V osobnom aj profesijnom zivote. A vlastne to nezaujima ani nikoho tu z vas, lebo sem chodite z nudy. Ani neviem na co to sem pisem.

zewa

bella12 dakujem. Mas velku pravdu. A najradsej by som zmenila zamestnanie, aj ziadosti som uz kopec poslala, ale vsade maju plne stavy. A ist do uplne ineho odboru zatial nemam odvahu.
Neviem, co s tym. Niekedy ma to vsetko ubija a tlaci k zemi..

bella12

zewa, nepoddávaj sa veľmi tomu, čo si o Tebe myslia iní ľudia. Oni sú oni a Ty si Ty. To, čo je dobré pre nich, nemusí byť pre Teba a naopak. Napísala si, že robíš to, čo je Tvojou povinnosťou, tak nech Ťa netrápia výroky typu: čo sa staráš. Určite nie je pravda, že si neschopná, inak by si neskončila školu a nedostala prácu. Určite nerobíš v jednom kuse chyby, takže sa nepodceňuj. Naopak, uznaj sama pred sebou veci, ktoré robiť vieš a nenechaj sa vyviesť z rovnováhy názorom iných, ktorí nevidia do všetkého tak, ako vidíš Ty. To sme my ľudia, veci, ktoré idú ako majú, berieme za samozrejmosť, a keď sa niečo nepodarí, kritizujeme. Nikto však nie je dokonalý, ani Ty, ani Tvoji kolegovia.

Nemáš v práci žiadnu spriaznenú dušu, žiadnu kolegyňu, ktorá by Ti bola oporou? Ak nie, určite máš nejakú kamarátku mimo práce, ktorá Ťa má rada a ktorá Ťa pochopí a podrží. Ak je situácia v práci neúnosná a príliš Ťa psychicky vyčerpáva, zváž aj zmenu zamestnania (aj keď si nájsť novú prácu nie je v dnešnej dobe jednoduché).

nathália08

nie každy sem chodí z nudy,velmi si to zle myslíš.Síce niektorí chodia aj z nudy,ale vačšinou tí,ktorí majú problémy,prečo by sa tu zakladali témy,čo myslíš???