Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

arytmia?

Príspevok v téme: arytmia?
LucyInTheSky

Ahojte, moj otec /49 r./ ma uz rok fibrilacie spustane nervozitou. A mne sa teraz stala taka vec, ze mi "poskocilo" srdce, asi 3 sekundy mi tak silnejsie bilo, tak ma to vyplasilo... Zajst na vysetrenie? Okrem toho ma obcas bolelo vlavo na hrudi,no bola som nachladnuta, behala som v studenom vzduchu /a strasne zle sa mi dychalo, predtym bez problemov a vtedy sa mi aj akoby stiahlo hrdlo na moment... aj ked po 2 tyzdnoch odvtedy som bola zasa som celkom ok/, ta bolest bola skor vydychu. Rozmyslam, ci by to nemohlo byt ovplyvnene aj HAKom, nieco som citala v pribalovom letaku. Na druhu stranu, dost sa bojim, ze je to moja sugescia, lebo je pravda, ze ako pominuli niektore starosti a neprijemne emocie, nepocitovala som ani moc tu bolest na hrudi... Btw, nemam vysoky krvny tlak, som stihla, 20r., cholesterol zrejme tiez ok, aj ked je pravda, ze kondicku zatial moc nemam. Zrejme mam sklony k prehnanemu sebapozorovaniu... Ale fakt sa trochu bojim :/ Diky za radu a precitanie.

LucyInTheSky

teraz som mala zrejme panicky atak... a hyperventilaciu podla toho, co citam... som tu sama a je to hororova noc... asi je to panicky atak, kedze koncentracia na to to iba zhorsuje a podnecuje novy strach, nie?

LucyInTheSky

A ak by aj bola arytmia... Mozem s tym behavat a venovat sa horolezectvu?? Pohyb ma drzi nad vodou a chcem byt konecne fit. :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

arytmia? - Fórum - ZDRAVIE.sk