Heslo... Facebook

Príspevok v téme: Heslo... Facebook
sima888

ahojte...mam take podozrenie..dost velke, ze jeden moj "kamos" chodi na moj ucet..viackrat sa ma pytal na take veci o ktorych som si s istymi ludmi pisala...on chce o mne vediet vsetko...vie email z akeho sa prihlasujem..dokonca aj na jeho pc som sa niekedy prihlasovala...heslo som si menila viackrat ale podozrenie stale ostalo...mate s niecim takym skusenost? vdaka pekne

gfhudfu

ak si sa zabudla odhlasit na jeho pc, tak vecne tam prihlasena nebudes. ak si zmenis heslo aj na maily aj na fb tak ta uz na jeho pc neprihlasi, pokial nezada nove heslo

fialôčka

ja to mam presne tak nadstavene ako pise winki, odkedy som si vytvarala novy ucet, tak som si tam dala vsetky mozne aj nemozne nadstavenia :-DD

winki

sima je v nastaveniach účtu....bezpečnosť...tam si nastavíš domovský počítač pre prihlásenie a následne potom to zakaždým upozorní ked sa bude človek prihlasovať z iného PC čiže je predpoklad že to dotyčného odradí ked mu tam naskočí otázka, že prihlasujete sa z iného počítaču...a teba následne dojde upozornenie na mail s ip adresou dotycneho.

sima888

ludia, vy ste zlati :) idem to teda skusit kuknut ci to tam najdem niekde...heslo nemam zrovna najjednoduchsie..ale asi to zmenim este na zlozitejsie

lost

winki to je dobra rada :)

tak ma aspon prehlad o prihlaseni, super..

sima888, hm no nemyslim ze by to bolo take jednoduche to hacknut/zistit heslo cez internet, jedine ak by si mala heslo v tvare "mineralka123" alebo nieco take, jednoduche :) potom mozno, ale tiez by to trvalo velmi dhlo a hadam ze FB ma nejaku bezpecnostnu vec proti x-tisicom az x-milionom prihlaseni so zlym heslom :) cize hadam ze tak sa to ani neda..

a ak si sa zabudla odhlasit, tak jemu to prihlasenie vecne nevydrzi, staci ak sa odhlasis na inom mieste a celkovo by ti to malo odhlasit vsade.. teda neviem ako FB ale vacsina stranok takto funguje..

sima888

nie nie...tych ludi nepozna ani osobne...na mojom ntb nemyslim zeby nieco instaloval..nejak osamote a dlho na nom ani nebol co pamatam...tak bud potom on ma ten keylogger, lenze keby to tak bolo..po zmene hesla by sa tam uz nedostal, ze?..alebo druha moznost..ked som sa niekedy zabudla nahodou odhlasit..tak co teraz s tym? a neexistuje vlastne nejaky program, ze aj takto na dialku moze zistit heslo na ucet?...viem, ze mam vela otazok...ale stve ma to dost..tak vdaka :)

lost

jj je zbytocne v tom pripade menit heslo, jedine ak by mal nejaky keylogger na tvojom PC, ale ak si myslis ze tak zdatny nie je, (ono mozno mas antivirus windows zapnuty a mozno ho najde), tak vtedy by to bolo zbytocne vsetko pracne hladat a nastavovat :)
dalsia moznost je, ze ma pristup na PC toho, s kym si pises a tam si to precital :)

sima888

no niekedy mal...teraz uz nie nastastie..a neviem ci on je az takto pocitacovo zdatny...mi aj napadlo, ze napr. co ked som sa niekedy na jeho compe zabudla odhlasit a on si to tam vsetko ponechal...aj ked si to nepamatam..vtedy uz nie je zbytocne menit hesla?