kapustova dieta

Príspevok v téme: kapustova dieta
chudnem

Ahojte, chcela som sa opytat a poradit, ci ma niekto skusenosti s chudnutim pomocou Cabbage Forte, tej kapustovej diety, ci to funguje a ci to nie je zdraviu skodlive. potrebujem za 5 mesiacov zhodit 10 kilo a neviem ani ci je to realne ani proste ci to niekedy dokazem, lebo cvicim uz dlhsie, ale bez vysledkov :( tak ma napadlo ze skusim toto. dakujem za kazdu normalnu odpoved :)
PS: link na tie tabletky, keby ste chceli niekto vediet viac :
www.kapustovapolievka.sk

Gima

Kapustová diéta

Cieľom kapustovej diéty je rýchle schudnutie, pričom na svojom dennom menu neuvidíte takmer nič iné než kapustovú polievku. Ako odmena príde rýchla strata kilogramov. Nie je však vhodné držať diétu viac ako 7 dní. Tento program zároveň neodporúča žiadne cvičenie.

Návod na použitie:

Počas siedmich dní sa musíte držať týchto pravidiel (ak pri potravinách nie je uvedené množstvo, môžete ich konzumovať neobmedzene):

1. deň: Polievka, akékoľvek ovocie (okrem banánov). Veľa vody, brusnicový džús alebo nesladený čaj.
2. deň: Polievka a zelenina podľa výberu (okrem fazule, hrášku a kukurice). Na večeru si môžete dať pečený zemiak s trochou masla. Žiadne ovocie.
3. deň: Polievka, prípadne ovocie alebo zelenina podľa vášho výberu.
4. deň: Polievka, maximálne 8 banánov a odtučnené mlieko.
5. deň: Aspoň jedna porcia polievky. 450 g nemastného kuracieho alebo hovädzieho mäsa. Nie viac ako 6 rajčín. Veľa vody.
6. deň:Polievka, veľa zeleniny a jedna porcia hovädziny. S mäsom si doprajte veľa zeleniny, vynechajte však tú, ktorá obsahuje uhľohydráty.
7. deň: Polievka, hnedá ryža, zelenina a nesladený ovocný džús.

Lukáš M

Nieje to hlúposť. Ja som držal kapustovú diétu, dá sa schudnúť ale potom musíte ísť iba na zdravú stravu lebo ináč priberiete. Ináč recept na stiahnutie a vytlačenie vo formáte PDF je tu chudnutie123.sk
chcel som to pridať ako súbor k tomuto komentáru ale idú iba fotky tak si to stiahnite tam

xxxxxxxxxxxx

ze 1 kapsula sa rovna 4 miskam kapustovej polievky to uz aka blbost :))) uz nevedia co vymyslat a ako lakat z ludi prasule