Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neodôvodnená nevolnosť

Príspevok v téme: Neodôvodnená nevolnosť
vito

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, že či ste niekto nemali také problémy ako ja.Začalo mi to pred 2 týždňami a to tak že v noci mi prišlo zle - bolo mi na vracanie, dostal som triašku ale nevracal som.Ešte 2 dni predtým mi opuchlo viečko pod okom ale to neviem či stým ma niečo spoločné, doktorka mi predpísala masť a prešlo to.Ráno som išiel hneď k doktorke a tá povedala že to môže byť nejaká brušná viróza tak mi predpísala čípky ktoré si mam dať keby mi bolo zle a povedala že mám byť 2 dni na suchároch.T som dodržal bolo mi aj dobre ale zase po istom čase sa problémy vrátili. Bolo mi na vracanie ale ani som nevracal a ani ma nepreháňalo ani nič. Tak som doktorku navštívil znovu a odobrala mi krv a dala spraviť kompletné testy.Krv som mal v absolútnom poriadku a aj tlak aj tep aj dýchanie.No problémy neustále pretrvávajú, za 2 dni mám ísť na sono no uvidím či niečo nezistia. Tak by som vás chcel poprosiť o radu. Ďakujem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neodôvodnená nevolnosť - Fórum - ZDRAVIE.sk