Lindynette 30? Dobrý sluha, či zlý pán?

minka111

chcela by som sa spytat kto berete tuto hak ci ste niekto z nej aj vyrastli??alebo sa len pribera,zmena nalad a pod veci??za odpoved dakujem

lioness_01

mhm, a čo ako nechápeš na tom? tak ako si napísala... ak príde menzes v stredu, takvezmeš takbletku z nápisom streda

inak je to jedno ktorú... všetky sú rovnakéo

Deniska11111

ahojte, chcelab y som sa vas opytat..idem brat prve balenie lyndynette 30 ..dnes som ju bola vybrat v lekarni..len neviem ktorou tabletkou začať..?!..sú tam dni od pondelka do nedele..a ked dostanem menstr. napriklad v stredu tam mam vziat tabletku čo je na stredu??..nechapem to..vdaka

dievca18

ahojte, zacaa som brat lindittene 30 a op skonceni menzesu mi stale najdem trocha krvy,ide mi hlavne z posvy ale i z konecnika,myslela som si ze je to reakcia na zvysenie hormonov no 10dnimi uz pride vela. pls nemate stym skusenost?? vopred dakujem

dievca18

ahojte baby, zacala som brat lindittene 30 a doteraz cca 10 po ukonceni menzesu si najdem krv,vacsinou z posvy ale i skonecnika.myslilela soms i ze to bude z tych zvysenych hormonov no trva to uz niak dlhsie tak trochu vaham.nemate prosim niekt z vas s tym skusenost??? :// vopred dakujem

dermixka

ahojte chcela by osm sa spytat po ako case od uzitia prvej tablety mozeme s priatelom mat sex bez ochrany. dakujem

Mea

lindynette 30 som brala rok, nebol ziadny problem, nepribrala som, plet som mala krajsiu, kramy pokojnejsie takze mam len dobru skusenost

pisem sem lebo sme sa s priatelom rozisli a mne ostalo v policke trojmesacne balenie, ktoreho datum spotreby je do oktobra 2010, tak ak by mal niekto zaujem predam za 10€, poslem na dobierku..

Ivuša

Ja beriem lindynette rok a pol a za ten cas som pribrala cca.5kg, ale inak nemam ziadne problemy, mam slabsiu menstruaciu a zlepsila sa mi aj plet...takze u kazdeho je to ine .. ale tak zatial sa nestazujem :D

Micuss

Ahojte,

len pre porovnanie:
ja som brala Lyndinette 30 2 roky, nepribrala som ani gram, mala som trochu lepsiu plet, ale nebolo to stopercentne.
Najprv ziadne vedlajsie ucinky, po roku a pol uzivania sa objavila nechut na sex a sucho v posve.

Kikuš

asi mám pre teba zlú správu, ja som ju brala skoro rok a pribrala som 12kil momentálne berem inú antikoncepciu.