Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Normalna strava, dostatok pohybu a stale viac kil

Príspevok v téme: Normalna strava, dostatok pohybu a stale viac kil
Nimo

Ahojte,

chcela by som sa spytat, ci mate skusenost s podobnym problemom ako ja a ako ste ho vyriesili...

Nejem biele pecivo, obmedzujem sladke, jem velmi vela zeleniny (teoria 1/4 masa, 1/4 prilohy a 1/2 zeleniny), snazim sa denne nespotrebovat viac ako 2000 kcal, nepijem sladene napoje. Vzdy ked mam cas cvicim. Niekedy sa stane, ze tyzden necvicim, lebo nemam cas, ale snazim sa cvicit kazdy den aspon 30 min, ked nemam cas na dlhsie. Posledne mesiace som zaviedla, ze rano pred ranajkami beham 15min alebo cvicim na stepperi 15min a poobede chodievam na hodinu na cvicenie (Zumba/Body Forming/Fat Burner...) cez leto na 2 hodky na bicykel a podobne

A aj napriek tomu nechudnem a dokonca ak nestagnujem, tak priberam. Teraz som si kupila L-Carnitin vyzivovy doplnok na rychlejsie spalovanie tukov, ale zatial sa vysledky nedostavili.

Mate niekto s podobnym pripadom skusenosti?

flegma

treba uviest zakladne info (vaha, vyska, miery) a jedalnicek rozpisat (ranajky, desiata, atd...) tak ti tu skor poradia a pomozu najst chybu, ak tam nejaka je :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.