Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biele škvrny na predlaktí po ekzéme

Príspevok v téme: Biele škvrny na predlaktí po ekzéme
emperor

Dobrý ďeň,
na predlaktí oboch ruk sa mi tvoria biele flaky, su na miestach kde som mal ekzém. Na slnku sa nedajú opáliť, ekzém som mal aj na stehnách a lítkach ale tam niesú. Mam ich uz 3 tízdne. Ekzem sa zacal tvorit cez zimu .

Cital som ze to moze bot plesen, ja chodim pravidelne na plavaren takze nevilucujem. Co si myslite, co s tím mam robit?

emperor

Takže ovocie, zeleninu, mlieko, jogurty, cereálne pečivá a vyhýbať sa mäsu? Každopádne zájdem za kožnou. Diki za radu.

Čo ešte obmedziť a čo pridať?

- mira

Nepíšeš, ako si sa zbavil exému. Pravdepodobne to bolo umelou cestou, nedošlo k prečisteniu. Preto základ zostal zanesený mliečnym a živočíšnym, stuženým tukom. To sú tie biele škvrny. Nasýtený tuk uložený v tele sa odstraňuje ťažko, pretože nasýtené mastné kyseliny majú teplotu topenia až 70 stupňov. Takže vylúčiť sa môže len prečistenou krvou bez tukov. To chce vlákninu, zásadité prostredie a veľa trpezlivosti a znalosti problematiky.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biele škvrny na predlaktí po ekzéme - Fórum - ZDRAVIE.sk