Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priušnice u dospelých

Príspevok v téme: Priušnice u dospelých
tgm

Dobrý deň,
pred tromi týždňami som som mal take divné pocity na krku a mal som zväčšenú oblasť pod ušami. Najprv som si myslel, že sú to uzliny, ale potom som išiel k lekárke a ta povedala, že sú to príušnice a treba to mať v teple, natierať napr. octanovou masťou atd. Nemal som tu žiadne iné komplikácie, ako teploty ... iba zväčšené priušné žlazy. Bol som aj na ultrazvuku, tak tam potvrdili, ze tie žlazy su zväčšené, ale aj to že su priechodné, len sú veľké. Medzitým, pred necelým týždňom som dostal zápal priedušnice, to už je teraz v poriadku. Ale stále mám zväčšené tie priušné žlazy a už je to viac ako 22 dní.Moja lekárka s tým nemá veľa skúseností kedže to je detská choroba. Keď sa nad tým tak zamyslím, tak tie žlazy mám už pár rokov väčšie, nevenoval som tomu pozornosť, až kým to nebolo dvakrát také ako predtým. Neviete mi poradiť, co to môže byť? Či to môže byť aj niečo iné ako príušnice, lebo ako som písal iné komplikácie som s tým nemal a nemám. Ináč, mám 27 rokov.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priušnice u dospelých - Fórum - ZDRAVIE.sk