meškajúca menštruácia

Príspevok v téme: meškajúca menštruácia
kajka123

ahojte, 4 deň mi meškajú krámy...áno ja viem mám si spraviť test to plánujem zajtra len som chcela vedieť aký máte názor...v deň ked som mala dostať som mala výtok ako som niekedy zvykla mať pred krámami ale krámy neprišli...mala som nechránený sex ale ešte pred poslednými krámami...čím to môže byť, že ju ešte nemám?(doteraz bola dosť pravidelná) ďakujem

sewie

preto som sa pytala na ine MOZNE dovody...no nevadi, kaslem na to vidim ze niektore temy pritahuju ludi co maju zaujem len ponizovat a nadavat a o to nestojim, prajem pekny den:)

sewie

boze moj, to bol len priklad! citam poriadne a potom posielam ludi psychiatrovi...VIEM ZE TEHOTNA BYT NEMOZEM!!!halooo....

dgfdhs

sewie: takze mi ti mame napisat ci si tehotna alebo ci mozes byt? a pritom si ani sex nemala. ked takto stresujes pri 4dnovom meskani, chod sa dat vysetrit, ale na psychiatriu, lebo gynekolog sa tymto zaoberat urcite nebude

sewie

vazne?...takze nevidis ziadny rozdiel medzi napr. dovod je ze : 1. by si mohla byt tehotna a 2. si tehotna....lne priklad...neviem asi som divna ale podla mna je to sakra rozdiel tak ci tak, ked nevies poradit neoplati sa tu s tebou riesit slovencinu:)