Catrice make-upy - ktory najlepsie kryje?

Príspevok v téme: Catrice make-upy - ktory najlepsie kryje?
manda276

ahojte...v tych nasich drogeriach je to dost bieda, ale z toho co som pozerala sa mi najviac pozdava tato kozmetika...viem ze sa tu uz o tom pisalo, aj som si vsetko citala, ale aj tak sa vas chcem spytat, ktory z tychto make-upov podla vas najlepsie kryje? skor rozmyslam nad Infinite a Perfect Resist...neviem si pomoct, ale ten Photo Finish mi hrozne smrdi...a ten penovy sa mi nejak nepozdava...tiez by som ocenila, keby vydrzal dost dlho na tvari a neleskla som sa hned...mam dost problemy s akne aj s mastnou pletou a chcela by som, aby to vyzeralo aspon trochu lepsie, ked budem mat make-up...

este sa mi celkom paci puder Skin Finish , biely transparentny sypky puder a podkladovy make-up....asi som narocna, ale chcela by som to vyskusat :) ak mate s niecim z tohto skusenosti, prosim napiste...pripadne ak poznate nejaky make-up, ktory fakt dobre kryje..najlepsie z drogerie....pomoze mi to..dik :)

manda276

no podla toho co pisete, tak asi ten Photo Finish najlepsie kryje....zrejme sa prenesiem cez ten smrad a nakoniec si ho kupim :) ale aj ten Infinite niekedy vyskusam.....inak zvlastne, ze ten Perfect Resist tak malo kryje a pritom na tej ich stranke pise iba pri tomto jednom make-upe ze vraj vysoke krytie a pri Photo Finish stredne krytie...

enushka

ja mám tiež Photo Finish a som s ním spokojná. tiež mám dosť mastnú pleť ale tento make up mi sadol. aj na ten "smrad" som si zvykla a ako píše janka, je to cítiť len na začiatku, takže v pohode.

lochness

inak na ten Photo Finish som pozerala aj ja, lebo nanho su dobre ohlasy, len ked som si na ruku dala najsvetlejsi odtien z neho a z Infinite Matt tak IM bol o dost svetlejsi... kedze ja som dost bleda u mna to rozhodlo, inak by som tiez asi sla do toho PF.. ale som spokojna :)

jankaaaaaaaaa

este dodam ze ten makeup mi drzi dlho, pocas celeho dna. a navyse sa velmi pomaly mina. uz ho mam fakt dlho a mam v nom este viac ako polovicu

skúsená

Ja mám od catrice 18h make-up Photo Finish a je prefektný, super kryje a dlho vydrží, keď sa mi minie určite si ho kúpim znova.

jankaaaaaaaaa

mala som perfect resist a photo finish. perfect resist nic extra, ako fajn, ale nekryje skoro vobec a maju tmave odtiene. chcela som photo finish ale ma odradzal ten smrad, nakoniec som kupila, lebo maju super farbu svetlu. a nelutujem. uplne super kryje a ten smrad je citit iba hned po vytlaceni makeupu z pumpicky. pri rozotierani ani na pleti ho nijako vobec uz necitit

lochness

ahoj, na Perfect Resist som citala dake nie velmi pozitivne recenzie kdesi, no neviem, neskusala som ho... ale Infinite Matt mam a som spokojna, co sa tyka krytia je taky stredny podla mna, cize zakryje ale nevyzera ako maska (ja si lokalne este davam korektor), pekne rozziari a zjednoti a prekryva drobne nedokonalosti, celkom aj vydrzi, po case sa trochu lesknem na cele a na nose ale to je u mna klasika aj napriek pudru, takze nejak ma to netrapi, nie je to nic hrozne... inak ten makeup prijemne jemne vonia, lahko sa rozotiera a ma hygienicku pumpicku (z nej vzdy na 1x vyjde presne tolko co potrebujem na tvar, ale zase tazsie sa nadavkuje nejake mensie mnozstvo, treba si na to zvyknut zo zaciatku)