Ziarlim na Facebook a Azet

Príspevok v téme: Ziarlim na Facebook a Azet
JeremyWild

Viem ze asi to nie je celkom normalne a zas pre niektorych naopak je.
Bojoval som jeden cas proti ziarlivosti a celkom sa mi darilo ale za ten sverlt si neviem zvyknut na ten facebook chat a spravy a azet Rp. Praitelka ma miluje a aj ja ju, viem ze je to aj o sebavedomi a tak ale stale sa bojim ze ju tam ohlupuju a ze ju zlomia ako moju byvalu, ktora ma sice nepodviedla ale tiez to koncu nepriapelo.
Vsetci sa tam hraju na miluckych a vtipnych... Viem ze zeny potrebuju mat pocit ze su ziadane a pekne a ona ma miluje ale serie ma to fakt... Mam dobre a zle dni tak.. Len tolko no

alenka_maxova

hop, je to len o vztahu dvoch ludi...A o povahe cloveka. Lebo ja si tiez pisem s kadekym na nete, ale nikdy som s inymi ludmi neriesila doverne veci, len s priatelom. Ja osobne velmi velmi rozlisujem, co komu pisem. Pre mna ani nie je zaujimave pisat s niekym na pokeci o dakych hlbsich veciach, lebo ti ludia mi casto ani nerozumeju. Preto u mna nikdy nepojde partner do uzadia kvoli niekomu cudziemu. Takze je to len o vztahu Jeremiho a jeho holky, a o tom, aku maju naturu. Takze ja by som sa jeho mieste diskutovala o tom s priatelkou

Annika1987

Z vlastnej skúsenosti - internet je veľmi ľahko začiatkom nevery. Ale pôvod nevery je vždy vo vnútri vzťahu.

hop

uplne ta chapem. co nechapem je, ako tu moze niekto porovnavat realne situacie (kaviaren, skola) s komunikaciou cez internet.
prave preto sa fb zda byt neskodny, chatovanie uplne nevinne. ale je to presne naopak. kto takto prisiel o partnera/partnerku, chape :)
samozrejme, ze je to AJ o tom, aky vztah ma dotycny s partnerkou. to je zakladna vec. pokial vo vztahu nieco nefunguje (a druhej polovici sa zda, ze vsetko je ok), a partnerka si den co den chatuje s inymi muzmi (a je jedno ci o pocasi, chove oviec ci sexe), situacia zacina byt viac nez zla :) miesto komunikacie s partnerom a rieseni "problemu" riesi uplne ine veci s cuzdimi, partner sa dostava do uzadia a cele sa to pekne ruca.
Ale clovek by to mal vediet odhadnut. pokial sa k tebe sprava tak, ako ti to vyhovuje a uspokojuje ta to, v podstate by nemal byt ziadny problem. pokial ti vadi iba samotny cas straveny na fb, ale medzi Vami je vsetko v poriadku, bolo by dobre keby si to prekonal :)

alenka_maxova

predstav si, ze ludia dokazu mat vsteky tieto "privlastky"...ak si si nie isty nou, nie si si automaticky aj sebou. Prosto ju nechaj zit svoj zivot, snad vies koho mas vedla seba.

Mimo ineho, porozpravaj sa s nou o vsetkom. Podla mna ani nevies jej postoj k tomu vsetkemu

alenka_maxova

Jeremy!!!! Ak ta tvoja baba miluje, je inteligentna, ma jasno v zivote a hlavne v sebe, je emocionalne vyspela, vie co chce a ma v tebe vsetko co potrebuje, nikdy ti ju nikto z pokecu alebo FB neukradne, aj keby si pisali od rana do vecera! Uz to pochopi probuh :D

JeremyWild

Tak ona je na nete ak so mnou nie je to neriesim.
Ja viem ako yo vedia chlapi maskovat a vacsine co si chce vrznut je jedno ci je zadana alebo nie... Takych kamaratov co vraj nic nechcu atd.. som uz videl aj poznam.. Realita je inde..
Chora doba, chori ludia, chore sposoby...

maruska_123

preco si kazdy mysli, ze ked si zena pise s chlapmi tak je to zle? su aj ine temy ako sex...ja som si vzdy pisala aj s chlapmi, ktorych poznam a su to moji kamarati a znami..co je na tom akoze zle? kazdy z nich vedel ze som zadana...

Karmennn

a preco si ona vypisuje s inymi chlapmi?? to je trochu divne, ked ma u teba vsetko co potrebuje. ale zase na druhej strane ta chapem. je to prirodzene ze ak si tvoja frajerka pise s inymi chlapmi, ze ti to vadi. myslim ze problem bude asi v nej, lebo ked ta tak strasne miluje tak by vsetok cas travila s tebou a nie s inymi na pokeci.

JeremyWild

No ja jej nerobim a i policajta ani jej nic nevravim lebonto v sebe dusim to je vsetko no.. Nehovorim nic nikomu a uz vobec jej