Podobný horor ako: Hory maju oči/Pach krvi????

parazitik

bingham, ja nepopieram existenciu dochov,ba naopak som o nej hlboko presvedcena(osobne skusenosti). ale horory z toho robia desy, pritom duch ti nema ako ublizit, nema telo. akurat sa ho mozes zlaknut, vystrasi ta. ludia sa boja nepoznaneho, to je logicke. z toho tazia tie horory. a pritom daleko viac by sa mali bat ludi, vselijakych narusenych sadistov a psychopatov, lebo taki existuju a maju volne pole posobnosti

bingham

Wreck...neber to v zlom je to len moj nazor...tieto pubertalne fimy ma uz akosi prestali bavit - hlavne ked je to stale o tom istom..., ale tak zas ti to neberiem kedze tieto filmy su robene hlavne pre nastrocnych :))

a celkovo je podla mna lepsie si pozriet nejaky film, ktory ma aspon dej...a nie nikzorozpoctovy krvacik s heinz kecupom a umelymi rukami z crazy shopu :D

jankaaaaaaaaa

suhlasim s binghamom. tieto trapne "horory" to su uz fakt silna kava, nerozumiem naco sa vobec take nieco nataca. je to smiesne
moje naj horory co som videla boli grunge a kruh, ale samozrejme original japonske, nie tie lacne americke prerabky

kakavko13

bingham - asi tak, z toho mám paniku, preto take nemožem pozerať!!....aj paranormal activity, čo je pre niektorých ludí sračka a dokonca sa na tom ujebávajú, tak ja som videla jednotku a nespala som 4 mesiace totálne vážne...to bol spánok pri svetle, zo strhávaním sa zo spánku, nočné mori...ešte aj teraz sa občas bojím a to prešiel rok a pol????!!!!

bingham

Tak hostel je totalna sracka (dvojka ani nehovorim) na tom som sa v kine fakt zabaval....a tie vrazdy kde strieka cervena farba a rezu sa umele nohy a ruky... - komedia naozaj :)

a k tym hororom o duchoch...to ze niekto nieco nevidel nezmanena ze neexistuje haha :)