Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hudba - Hotel paradise

Keity

meredithe ...Requiem for a dream soundtrack ;) www.youtube.com
...ja by som skôr bola rada či dakto nevie...pesnička klavírová ale je to aj normálny song...v tomto bolo len instrumental..a neni to ani coldplay ani riwer flows in you

Ďu

Neviete prosím ako sa volá pesnička z hotelu paradise začína sa klavírom a neskôr sa tam ako keby luskalo prstami ? prosim velmi pekne

efca

:) jasne, tazko naplanujem pocasie, ved kolkokrat v lete aj v Chorvatsku prsi aj tyzden vkuse :) Dakujem, tak dufam ze neolutujeme...

Joo

to je rozne, niekedy leje nonstop, niekedy 2-3 dni v tyzdni no je mozne ,ze trafis super pocasie (dufam ,ze ti pocasie dopraje podla tvojich predstav) tam je ten problem co zaveje Atlantik a na to odpovedat som ja malucky cloviecik ..... teplo si uzijes urcite ,ale v tomto case (ako som pisala dole) je potrebne ratat i s dazdom
peknu dovolenku prajem :)

efca

Joo, ty si tam bol v lete? Ja viem, ze v Karibiku je otoceny kalendar a v lete tam je obdobie dazdov a hurikanov, akurat ze by som rada vedela, v akej intenzite, ci kazdych 5 dni a tak. Aby nam tam nelialo kazdy den, to by boli zbytocne vyhodene peniaze a radsej pojdem v zime... ale zase viem, ze je tam neskutocne teplo po cely rok.
Ale vdaka aj tak...

Joo

april - september zazijes horucu "facku" .. no je mozne ,ze pocas horucav v (maj-august) bude obdobie dazdov, neviem presnejsie odpovedat ...skus napisat tam tomu hore

efca

neviete nahodou, v akych mesiacoch sa natacala tato show, chcela by som tam ist na dovolenku v july a bojim sa, aby nam tam vkuse neprsalo. Dikes

Macka6

Ja by som chcela vedieť kde by som našla tu hudbu keď je smutná scéna a potom sa tam spusti hudba na klavíri a neni to to coldplay ale niečo iné :-)) ak niekto viete tak odpiste daakujem :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.