Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Giardióza

Príspevok v téme: Giardióza
engelchen

Mám podozrenie, že mám giardiózu. Už pár dní mám príznaky, ktoré som si vygúglila a vyslo mi z toho, že problemom u mna moze byt giardia. Myslite, ze je potrebne vyhladat lekara, alebo staci kupit tabletky v lekarni. Podla internetovych clankov, by mi mal pomoct Entizol. No a k lekarovi by som radsej nesla, lebo je to neprijemne. Moje symptomy su hnacky, teplota, plynatost a nechutenstvo, respektive pocit na zvracanie po jedle.

RNG

Na stastie, co sa tyka parazitarnych ochoreni existuje napr protokol dr Huldy Clark, ktory je ucinny na drvivu vacsinu parazitov a je dostatocne bezpecny, takze sa predava ako potravinovy doplnok.
Samolzrejme nemozes ocakavat od bezneho lekara, ze ti ho poradi alebo predpise. Lekati su skoleni len na pouzivanie schvalenych a dnes prakticky len patentovanych chemickych liekov. Ale mozes dostat povodnu zostavu dr Clark aj dnes, napr ako kanadsky vyrobok firmy NAP pod menom" 20 day parasite kit" napr najdes ho u swansonvitamins.com

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Giardióza - Fórum - ZDRAVIE.sk