Aky najoriginalnejsi, ci najkrajsi darcek ste dostali, alebo darovali?

1mini2

Tak v takom pripade by som ani nevahala, myslim, ze sa takej veci potesi:) A zase nie je to nieco, co by doma mal uplne kazdy, takze by som do toho sla. Aspon za seba teda.

sklaninka

no vsak akoze on neustale nieco robi okolu domu, stale na niecom maka. aj som mu povedala, ze treba aj oddychovat, ale to on nepozna:) tak preto mi napadlo, ze ci je to fajn napad vobec.

grilda05

No tak ja teda nevidim jediny dovod, preco by ti to mal ofrflat:) Podla mna skvely napad a ak sa neustale mota v zahrade alebo ma proste nejaky vztah k takymto veciam, tak ho to jednoznacne potesi. Maju terasu alebo len tak do zahrady?

dudinka57

grilda05 takze to viem vyuzit aj ako taky stolik pomimo, ano? lebo toho som sa pravdupovediac bala, ci to nebude nejako zavadzat alebo ci to nebude nebezpecne, ak sa okolo toho budu pohybovat napriklad aj deti, vies ako to s nimi chodi.

grilda05

Vies co, bratranec kupoval od Elementi stol s plynovym ohniskom asi pred mesiacom, ma to dost zaujimalo, zrovna im ho priniesli, ked sme boli u nich na navsteve, tak som sa vypytovala :D No a tu plynovu flasu mal normalne skrytu vo vedlajsej takej kocke, ktora mala rovnaky dizajn ako samotny stol.

kajomija

no kazdopadne to znie super a dost prakticky:) lebo ja som taka nevyspytatelna :D este by ma zaujimalo, ze ako to je vyriesene s tou plynovou flasou? nie je to nejak velmi na ociach? na fotkach co som pozerala, tak som si to absolutne nevsimla, ale v realite to moze byt celkom inak.

1mini2

Kajomija jasne, ze ano, inak by sa moc nevyuzivali :D Ma to svoj vlastny kryt, ktory automaticky dostanes ku kazdemu takemu stolu, ked ohnisko nevyuzivas, a teda potrebujes ho momentalne len ako stol, tak das kryt a hotovo.

kajomija

Jarunka12 no dobre, toto by sme vyriesene mali. :D Ale skor zachadzam myslienkami inde :D Uvazujem neustale nad tym, ci to vyuzijem aj inak, nie je tam potom toho miesta na ukladanie malinko?

Jarunka12

Kajomija, presne, ty to vôbec nemusíš riešiť :D Staraj sa len o tú estetickú stránku, tú praktickú nechaj na chlapa :D