Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prirodna farba na vlasy-NIE henna

Príspevok v téme: prirodna farba na vlasy-NIE henna
zulah

ahojte, chcela by som sa s vami poradit.Vlasy s farbim hennou asi rok aj pol...no uz nie som spokojna s farbou.ide viac do cervena a ja by som skor chcela rysavu a tak som rozmyslala, ze by som si objednala kremovu hennu (tam je uz aj nejaka ta chemia) a to by mi mozno chytilo, no neskor som nasla nieco lepsie..(dole link)
no nie som si ista ci si to na hlavu mam dat.kedze som zasadne proti chemickym farbam, neviem ci toto mam skusit..je to vraj prirodna farba + nejaka henna tam je, ale neviem
aky mate nazor vy?

www.bio-obchod.sk

brazilcanka

epicea od loreal ma privlastok prirodna tonovacia farba, ale myslim ze cisto prirodna nebude (obsah som nestudovala). je to prasok ako henna a pridava sa do nej taky balzam - oboje loreal epicea, je to s vytazkom zo smreku. chyta aj na hennu, cize to kludne mozes striedat. pridat hennu do epicei som ale neskusala. ale odtiene maju pekne, aj rysavu. ja som skusala gastanovu, mam ju doma a striedam to s hennou.

zulah

hm a ked je v nej napisane, ze je na tmavoblond az na tmavohnede? tak potom s tou tmavou co spravi? :D preto ma to kus laka, ze mozno mi to aspon kus zmeni farbu

Catali_na

Naozaj neviem, nemám skúsenosť, ale určite ti dávam za pravdu, bez peroxidu tmavé nezosvetlíš ľavou zadnou.. bohužial

zulah

no ja som povodne chcela tak, ze raz si objednam toto, dam to na vlasy..apotom znovu henna, pretoze henny sa nevzdam :) ale trosku chcem henne pomoct s odtienom, kedze chcem kus svetlejsi a henna nezosvetluje:)

ale mam dilemu ci do toho takto ist alebo nie

Annika1987

Zulah, mám ešte jednu Hennu doma a inak sa tiež chystám na tieto farby :D. Ja do toho pôjdem, veď mi moje vlasy dajú najavo, či sa im oslabili korienky alebo nie, pokiaľ začnú zas padať :))) ale má to v pláne až tak o štvrť roka, skôr nie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prirodna farba na vlasy-NIE henna - Fórum - ZDRAVIE.sk