Ako môže chcieť mňa, keď má milenku?

Príspevok v téme: Ako môže chcieť mňa, keď má milenku?
oklamana11

Náhodou som odhalila manželovu neveru. Nie je to len sexuálna záležitosť, ale je do nej aj zaľúbený. Trávi s ňou veľmi veľa voľného času, doma sa už takmer ani neukáže. Povedala som mu, že to viem, veľmi sa rozčúlil a pokúšal sa zatĺkať,lenže dôkazy sú jednoznačné. Mohla som to zistiť aj skôr, lebo sa v poslednom čase ku mne správal veľmi surovo a ľahostajne(slovne).
Čo ma ale prekvapuje, že chce mať so mnou sex. Nechápem, ako je toho schopný. Ja keby som bola zaľúbená do iného, tak žiadny sex s niekým iným, ani s vlastným manželom neprichádza do úvahy.
To sú muži naozaj schopní sexovať a byť citovo úplne niekde mimo? Čím to je pre boha? Som si istá, že tá milenka by bola veľmi šokovaná, keby zistila, že má chuť podvádzať ju so mnou. To, že je donej zaľúbený, je neodškriepiteľné. Samozrejme, že ma to trápi, ale zároveň nedokážem pochopiť ako je možné milovať jednu a spávať s inou.

fero11111

taku zenu mat doma :D neskutocne ty riesis nieco uplne mimo ako keby si mala 15 jasne ze my fikneme setko a pretiahneme totalne setko co sa len da hoc kedy a hoc kde :) ale teba by som chcel ty v pohode vlastne nech fika aj teba aj tamtu :D neskutocne ty co tu vlastne riesis ha ?jasne ze ti povie ze ta miluje sak ta chce pretiahnut :Dto som robil alebo robime vzdy a furt a vy vzdy a furt naletite a furt roztiahnete :)

ladida

zuzi74-aj mna vzdy fascinuje ako si tu niektori ludia iba hladaju dovod preco primitivne rypnut do absolutne jasnej veci,ja skor ocenujem nehystericky pristup,ktory oklamana ma,je jasne,ze zlomene srdce jej tu nikto nevylieci:) ale opytat sa moze..a to,ze az teraz zistila,aki su niektori muzi? pani-nevysmievajte sam,ale respektujte tie zeny,ktore k vam este maju doveru:-DD

jaaa83

tým nechcem povedať,že to máš tolerovať.ale zmier sa s tým,lebo zbytočná tvoja energia,nervy,smútenie a pod.proste kašlať na nich!

angela85

pises ako keby sa to teba vobec netykalo.
ako keby si to pisala o nestastnej susedke. teba nesere to, ze ta muz podvadza a ma ta nema za nic, ale teba trapi to, ze si dokaze uzivat s dvoma zenami. este mu navrhni, ze nech to skusite do trojky :-D

Carie

to je u muzov uplne normalne. oni nespajaju lasku a sex, preto prefiknu vsetko, co ma dieru. ty si podla neho povinna mu otrcat, to druhu obstastnuje tiez a ktovie, ci ste jedine, alebo v minulosti kolko ich mal. hlavne s nim prestan spavat, moze ta niecim nakazit. najdi si aj ty milenca a uzivaj si.

missL

neviem načo to tu vobec riešiš, ja mať takého chlopa tak ho pošlem do riti pri prvej príležitosti.. jak si chce trtkať nech si trtká s tými čo si našiel... hajzlík... ešte niečo dostaneš...