Ako môže chcieť mňa, keď má milenku?

Príspevok v téme: Ako môže chcieť mňa, keď má milenku?
oklamana11

Náhodou som odhalila manželovu neveru. Nie je to len sexuálna záležitosť, ale je do nej aj zaľúbený. Trávi s ňou veľmi veľa voľného času, doma sa už takmer ani neukáže. Povedala som mu, že to viem, veľmi sa rozčúlil a pokúšal sa zatĺkať,lenže dôkazy sú jednoznačné. Mohla som to zistiť aj skôr, lebo sa v poslednom čase ku mne správal veľmi surovo a ľahostajne(slovne).
Čo ma ale prekvapuje, že chce mať so mnou sex. Nechápem, ako je toho schopný. Ja keby som bola zaľúbená do iného, tak žiadny sex s niekým iným, ani s vlastným manželom neprichádza do úvahy.
To sú muži naozaj schopní sexovať a byť citovo úplne niekde mimo? Čím to je pre boha? Som si istá, že tá milenka by bola veľmi šokovaná, keby zistila, že má chuť podvádzať ju so mnou. To, že je donej zaľúbený, je neodškriepiteľné. Samozrejme, že ma to trápi, ale zároveň nedokážem pochopiť ako je možné milovať jednu a spávať s inou.

semester

no az sa mu s tebou dobre sexuje, tak sa necuduj. asi si dobra v posteli, tak si skratka chce uzit. uz ta sice nelubi, ale to mu nebrani aby si s tebou neurobil dobre. chlapi to neberu tak tragicky ako zeny. neznamena ze ked som zalubeny tak mi to nefunguje. kludne by som zvladol sex s viacerymi zenami a to neznamena ze som do nich zalubeny.