Mam sa stretavat so zenou, s ktorou spal

Príspevok v téme: Mam sa stretavat so zenou, s ktorou spal
mysicka2

Moj priatel spaval s jeho vzdialenejsou sestrenicou a najhorsie na tom je, ze ona je na kazdej akcii ako opekacky v lete a narodeniny, co sa tyka rodiny.Samozrejme sa na tychto akciach mam zucastnovat a je mi z toho zle.Ako by ste sa zachovali? :( Ked som este o tom ani nevedela a zoznamoval nas, tak ho hladkala po tvari, vraj sa dlho nevideli.Ona sice ma chalana, ale kazdemu sa stazuje, ze jej chyba romantika a ten jej sa s nou ani po rokoch este nezasnubil.Ona je celkovo lepkava, spala aj s dalsim vzdialenym bratrancom.

mysicka2

Tym som si ista, ale naposledy este ked sme spolu nechodili, tak kamoska bola na opekacke s nimi a hovorila, ze oni maju divne vztahy. Jej chalan sedel vedla nej a ona hladkala aj mojho a aj toho druheho bratranca. Dokonca boli vsetci 4 spolu pri mori a stavim sa, ze jej chalan ani nevie, ze spala s nimi dvoma, inak by nesiel na tu dovolenku s nimi =/ Na Velku noc sme sa do krvi pohadali, ked ju bol vysibat. Nemal tam ist, ale tato isiel autom a zabocil aj k nim. Som mu vynadala, co sa donho voslo =/ Neznasam to.. A este tu v meste pravidelne stretam jeho dalsie byvale. Je mi uz zo vsetkeho na nic

Izabelka_MT

Incest to určite nie je ked sú vzdialený... ale je to nechutné že ti to vôbec povedal... je fakt lepšie ked radšej nevieme o všetkých veciach...A ešte ked toto pred tebou robia ..no ako to je chuj s prepáčením .....si si istá že už spolu nič nemajú ??

Carie

To ti ako povedal toto? Tak to je chuj, naco ti to vobec hovoril? S kolkymi pribuznymi este spal? No ja neviem, ja by som s takym nebola. Este ked sa na rodinnych oslavach hladkaju, boha, hnus, incest!

Izabelka_MT

to je grc toto fuj ....nechápem ako s ním môžeš chodiť aj ked je "len" jeho vzdialená rodina ...keby sa aspoň nestretávajú ako rodina a bolo by to tak že by sa ani nepoznali ale ked sa stretávajú tak to je moc ....ja mám tiež chalana a zistili sme že že sme tiež dosť vzdialený bratranci ale dosť vzdialený a predtým sme sa ani vôbec nepoznali a ani rodiny sa nestretávali ..proste nič ...ale ked to máš takto tak to je moc ...a ako si sa o tom dozvedela ????

mysicka2

No jasne, to nie je take jednoduche.Je mi z nej zle.A nemienim sa na nu pozerat.Preco moje kamosky taketo veci nemusia riesit, to len ja mam take stastie..