Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stop Jojo efektu ! kto potrebuje zhodit do 15 kg ----->sem

Tučka

dzanaFX, ahoj tak hor sa do toho, ked si mohla mat raz taku super vahu tak mozes mat znova ;)))....

BABY JA SOM MALA MAX. 82 A MIN 61,2 A VY AKO ???

lolka00

ja cvičím hocikedy aj cez den večer..uprednostnujem zumbu :) a cvičím aj jiliens michael :) tiež take daco ako zumba :) ja už sa zdravo stravujem mesiac a som veľmi rada že tých 3 kg šlo dolu. Nejem nijaké sladkosti :) ty si s tým ako ? Koľko si vážila max. ?

DzanaFX

Ahojte ja mám 21r. 162cm a 64 kg, podarilo sami schudnúť na 53 ale hormóny mi to vrátili :-( Chcem znova 53 kg...

Tučka

Lolka00,

Vitam ta :)

uzasne ! super 3kg je skvele. kiez by to aj mne islo.

jasne cvicim,

Rano, pol hodka stretching, pol hod fitlopta, pol hodka stacionarny, pol hodka brusaky a cinky po 15 serie

zacala som vcera a vcera rano som mala 72,3.

a ty ako cvicis ? :)

lolka00

Zdravím ťa
Ja mám 20 rokov 165 cm a 75 kg :) mojím cieľom je schudnut 10.-15kg :) už sa mi podarilo schudnúť 3kg :) cvičíš ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.