Vlasy, alebo čo z nich zostalo

Príspevok v téme: Vlasy, alebo čo z nich zostalo
Erionetka

Ahojte

Mám 17 rokov a chcela som po dlhom čase väčšiu zmenu tak som sa rozhodla prefarbiť moje prirodzene čierne vlasy na blond. Prvé dva pokusy dopadli dobre a vlasy som mala dva mesiace asi ako karamel. Keďže som chcela blond ako blond na tretí mesiac som si nafarbila hlavu farbou Palette E20, no a výsledok? Keby mala Paris Hilton dieťa s Pavielom Rochnyakom, vyzeralo by asi ako ja. Tie vlasy boli doslova bielo-ŽLTÉ, hotové udatné kuriatko zo mňa. Na druhý deň som utekala ku kaderníčke, ktorá mi vlasy nafarbila na menej agresívnu blond. Po tejto skúsenosti prechádzam asi naspäť na čiernu, resp. tmavo hnedú, aj z dôvodu že mi vlasy enormne rýchlo rastú a už týždeň po farbení sú pomerne dosť vyrastené, nevyzrá to dobre. Môj problém je však že vlasy mám doslova ako slamu, bez lesku, nemôžem ich rozčesať, ani mokré ani suché, dokonca si ich ani neprehrabnem rukou pretože sa mi zasekne už pri ofine. Spravila som chybu ale prosím máte niekto riešenie ako na takéto veľmi poškodené vlasy? Najlepšie by pomohli nejaké domáce recepty, žiadna (ďalšia) chémia.

Ďakujem :)

jankaaaaaaaaa

najlepsie bude vlasy potierat na cely den alebo noc pred umytim kokosovym bio olejom. alebo super maska je gestil wonder. tu mozes po kazdom umyti pouzivat na vlasy