Mary Kay - Timewise

Príspevok v téme: Mary Kay - Timewise
JahO_Odka

Dostala som od priateľa ako darček krémik Mary Kay Timewise,nočný komplex na obnovu pleti. Nie sú tieto krémy náhodou na boj proti príznakom starnutia? Mám len 21 rokov, nechcem svoju pleť zaťažovať niečim, čo ešte nepotrebuje... prosím, poraďte mi niekto, kto s týmto krémikom má skúsenosť :)
Keby bol len pre starnúcu pleť, tak ho radšej predám, aj za polovičnú cenu.

suzanne3112

Milé dámy, nebojte sa používať krémik aj v nižšom veku ako prevenciu proti tvorbe mimických vrások, ktorých tvorba ako sami viete, je už aj v mladšom veku...Pre viac info o kozmetike a jej zľavách u mňa na emaile: poradna2@pobox.sk
Rada poskytnem poradenstvo. Pekný deň.

JahO_Odka

Už som ho dala mamke :) Veľmi sa potešila... nestáva sa každý deň, že by som ju obdarúvala takými drahými krémikmi :D

33nity3

tuto znacku pouzivam, hoci konkretne tento krem som este nemala. rada Timewise je urcena uz proti prvym priznakom starnutia, tj. od cca 30 rokov. v Tvojom pripade je zbytocne kremik pouzivat, posun ho skor mamke ;)pre Teba je vhodnejsia tzv. Zakladna sada.

xy:)

predaj.. ja by som to na seba nedavala, i ked si myslim, ze by sa nic hrozne nestalo, keby si ho pouzivala.. to vies, cim vyssi vek, tym drahsi krem :D