Aký púder? prosím poraďte

Príspevok v téme: Aký púder? prosím poraďte
kindervajkoo

Ahojte, mám na vás tentokrát úplne banálnu otázku. Teda, hlavne na baby a ženy. Aký používate púder na make up?.. Už veľmi dlho hladám nejaký vhodný, ale všetky sú pre mňa prveľmi do ružova, zmatňujú iba chvílu a neskôr sa mi dokonca vytvárajú také mapky po tváry. Z celého srdca to neznášam, skúšala som veci z DM, všeličo možné, potom neskôr aj GOSH, ten mi ako tak vyhovovalo no po pár hodinách mi tiež vytvoril mapky.. Mám zmiešanú pleť so sklonom k akné a potrebujem zmatňovať, avšak nie vysušovať - pretože hlavne potom sa mi robia šupinky a tie mapky.. proste mám veľmi citlivú pleť a neviem nájsť nič vyhovujúce :( neviete mi nejaký poradiť z vlastných skúseností? alebo aspoň napísať váš názor, ktoré sú najhoršie a ktoré najlepšie..

ďakujem veľmi pekne, pomôže mi aj krátky názor.. :)

kindervajkoo

máte pravdu, možno bude chyba niekde inde.. Ako korektor používam od La Roche toleriane teint a inak,si dám len tenučkú vrstvičku make upu na celú tvár - Maxfactor lasting performance.. krém používam buď od dermacolu, taký s tee trea olejom hydratačný, alebo špieciálne namiešaný od kozmetičky, ktorý sa skladuje v chladničke - hydratačný krém na aknóznu pleť..