Vred na zadku?

-vt-

odsleduj si to napr. v priebehu jedného týždňa a uvidíš. Ťažko to ešte odhadnúť po jednom dni. Keďže ťa to stále bolí, napr, práve pri sede, určite tam bude niečo a je to zrejme v procese tvorby. Vrelo doporučujem sedací kúpel v teplej vode v hypermangáne. Hypermangán má dezinfekčný účinok a do značnej miery zaberá aj samotná teplá až mierne horúca voda. Budeš k tomu potrebovať "lavór", hypermangán z lekárne a do vody nasyp len toľko, aby bola ružovej až fialovej farby. Ale možno ti problém narobila samotná stolica, lebo nestráviteľné zvyšky potravín môže značne podráždiť konečník. Každopádne ten sedací kúpel v teplej vode ti ozaj odporúčam, pomôže to ukludniť konečník.

rudeboy

Chcem sa ešte spýtat či sa može stym telo vysporiadat?Lebo sa mi zda že sa mi ta hrkča zmenšuje ani ma to neboli dako na dotyk už iba ked sedim..Vďaka

-vt-

zdá sa, že sa ti tam tvorí fistula. Pokiaľ sa to budem zväčšovať a viac bolieť na dotyk (napr. pri sedení), tak to bude zrejme ona a neváhaj potom navštíviť chirurga. Svedčí o tom aj prítomnosť krvi, keďže fistula je kanálik. O fistule sa viac dozvieš aj tu na fóre pri vyhľadávaní tém s názvom "fistula".

rudeboy

A mal to pri anali?uuf no je možne že potom ako sa mi pustila krv som sa nhet nešiel sprchovat som tomu daku nedaval tažku vahu a mohla sa mi tam dostat infekcia :!

adka--

Moj syn mal tiez taku malu gulocku pri konecniku ,to objavil minuly tyzden v sobotu uz mal bolesti ,v pondelok sme isli na chirurgiu v noci ho hned operovali a vyrezali velky abces teraz lezi v nemocnici a berie antibiotika a urcite 3 tyzdne marodky.Tak neskumaj co ti moze byt ale chod sa ukazat na chirurgiu .

rudeboy

a možem poslat aj foto ale ako ? lebo mam z toho už aj celkom dobru namotavku :OOOO// a mne to skorej pride ako ked dlho nevykonate potrebu a potom zrazu to pride a potom krvaca častejšie som mal ten problem ale to čo sa mi potom vyhodilo to sa mi ešte nestalo teda...

rudeboy

No mal som troška zapchu predtým..Potom som si dal kavu cigaretu a išiel som wc krv mi išla priamo z analu ...po tom ako som vykonal potrebu teraz to nekrvaca ani dnes ked som bol na potrebe...ale som si sadol poobede a zacitil som bolest no a namacal som si no ako začina anal od semennikov z tej strany mam take ja newiem no je to asi ako oriešok velke a boli to na dotyk...vďaka

rudeboy

No mal som troška zapchu predtým..Potom som si dal kavu cigaretu a išiel som wc krv mi išla priamo z analu ...po tom ako som vykonal potrebu teraz to nekrvaca ani dnes ked som bol na potrebe...ale som si sadol poobede a zacitil som bolest no a namacal som si no ako začina anal od semennikov z tej strany mam take ja newiem no je to asi ako oriešok velke a boli to na dotyk...vďaka