zle obdobie

Príspevok v téme: zle obdobie
Alzbetkaaa

takze ani neviem akoby som zacala, mavam take obdobia "neopisatelne" , normalny den, a vecer pred spanim si uvedomim vlastne co som cez den robila. Myslim ze ked mi niekto nieco rozprval ja som ho vlastne nepocuvala, a moje myslienky su cely den niekde uplne inde ako keby -zastavene- ale nepremyslam vlastne nad nicim.... Neuvedomujem si co robim vobec, mala som take obdobia. ale som si myslela ze to je nic, napr. Min pol rok som bola najlepsia z uctovnictva, teaz som ta najhorsia ziacka, neviem preco.proste ked by som chela zacat rozmyslat ako keby sa dostanem do svojho sveta. Neopisatelneho, a nechcem to, teraz som zacala chodit na autoskolu, a jazdila som a instruktora som nepocuvala vobec, neuvedomovala som si nic, ziadny svoj krok, nic proste vypnute to mam vsetko, snazim ale neviem, je to dost tazke vysvetlit ake to je strasne, ale nedokaze, to ani nap isat.ja vobec neviem ci je niekto na svete komu sa toto stava, snazila som sa tancovat odreagovat a potom nzplno sa venovat svojmu dnu, no nic nejde to..neviem ci sa to da vlastne pochopit..neviem co sa stym da robit, ale aspon vase nazory ma zaujimaju

Rost

Ja zazivam podobne stavy spolu s depresiami.Ak mam depresivne obdobie tak niekedy sa tak precitnem ze pozeram na stenu , na sceneriu za obzorom ak som vonku a pritom sa so mnou niekto rozprava.Vacsinou mi pri tom pride na mysel nejaka myslienka o zmysle zivota a tak , jednoducho sa ako keby nachvilu pozeram sam na seba ako niekde som.Neda sa to velmi dobre opisat.Ale ak som v pohode vzdy sa snazim cloveka co najviac vypocut.

fialôčka

ja som taketo "stavy" zazivala vzdy ked sa v mojom zivote udialo nieco zle.. proste ani obraz ani zvuk, len som roboticky vsetko vykonavala a nevnimala okolity svet .. ked som soferovala, tak ani neviem ako, ked mi iní rozpravali nieco, tak som si uvedomila, ze ich absolutne nepocuvam .... ale vzdy to casom preslo ... ked pominul smutok, resp. zle obdobie