ideálny chlap, exituje??

Príspevok v téme: ideálny chlap, exituje??
Šejla

Ževraj ženy nevedia, čo chcú, ževraj chlapi sú z nás zmätení a nerozumejú nám. Ja presne viem, čo chcem! Chcem chlapa, ktorý je inteligentný, ku mne otvorený, úprimný, férový, nežný a miluje ma najviac na svete. Nemusí byť svalnatý, ani bohatý, ani krásny, ale mal by byť nekonečne sebavedomý a nemal by mať ženu, s ktorou sa chce len pochváliť, či sexuálne sa uspokojiť. Chcem, aby, keď budem staršia a mať ovisnuté prsia po pôrode a tukové vankúšiky, stále ma videl ako najsexy stvorenie pod slnkom. Aby mi prejavoval lásku a nežnosť po celý život a chápal, že ženy majú hormonálne zmeny, každý mesiac krvácajú, rodia deti, dávajú im lásku a starostlivosť, a napriek tomu zdolávajú ťažké podmienky pracovného života a v práci bojujú rovnoprávne s mužmi a sú sebestačné a práve pre toto mi preukazoval náležitý REŠPEKT. Chcem, aby ma počúval a chápal, aby so mnou diskutoval a riešil problémy, aby dával ohľad na moje názory a postoje. Chcem, aby ma považoval za svoju a napriek tomu nebol vlastnícky a neobmedzoval ma. Nikdy nikoho citovo nevydieram a tak nechcem, aby on vydieral mňa. Nikdy na mňa fyzicky nezaútočí, ale je mentálne nastavený obraňovať ma, aj keď si je vedomý, že sa viem obrániť aj sama. Chcem, aby chápal, že nie vždy som upravená, namalovaná a dokonalá. Aby po tom, čo ma vidí zničenú a strapatú a potom vyjde na ulicu a vidí vyfintené husičky, nikdy sa za nimi neobzrel a nezatúžil po nich. Aby chápal, že nie vždy som silná a niekedy, keď prídem z práce, plačem, že niekedy sa musím posťažovať a nebral to ako otravu a nepríjemnosť. Aby občas navaril a poupratoval a nebral to ako "ženskú záležitosť". Chcem aby ma z času na čas niečím prekvapil, vzal ma na večeru, na koncert... čokolvek, nie preto, že by som to ja chcela, ale preto, že sa nemôže nabažiť toho šťastia a vďačnosti v mojich očiach. Aby sa na mňa nahneval, keď mi z úst vyletí, že som pribrala, alebo že nejaká herečka má krásnu pleť. Chcem, aby miloval všetky moje nedostatky a vážil si moju rodinu. Nikdy by nemávol rukou nad tým, že "ale ty", naopak, mal by odo mňa vysoké očakávania a nesmierne by mi veril vo všetkom. Myslím, že toto väčšina z nás chce. Je to jednoduché ako facka. Kludne sa do mňa pustite;)

lost

No ja radsej idem spat :D
Lebo este nahodou napises zopar dobrych pesniciek a do rana sa neodtrhnem od sluchadiel :D

tak GN..

lost

hmm, no tie ceske komedie sa daju pozerat viac ako 1x rocne :)

inac tie nove filmyu su nic moc..

podla mna budu OK za 10 rokov, ked TIE nove za 10 rokov bude este viac nic moc :D

maloktore nove su dobre.. teda 90% z nich je len lacna kopia kopie kopii kopie.... inej kopie kopie kopii ... :D lebo scenar rovnaky
nejaky nevinnny zaciatok
nieco sa pokazi
hrdine zomriera
stane sa zazrak
vsetko skonci

najhorsie su tie americke filmy, trhaky, kde je vzdy nejaky zly hrdina a dobry hrdina a totalne to natahuju a robia uplne nezmyselne chyby..

taketo filmi davala JOJka cez Velkonocnu nedelu

tam hral BINGHAM mimochodom, ten hlavny hrdina policajt..

bingham, poznas to? :D neviem ci citas tuto temu :))

aku hudbu pocuvas?

ono hudba nikdy nestarne :) stale hraje tak isto :D a niektore proste budu legendy navzdy :) clovek sa aspon na chvulku prenesie do minulosti :D

Šejla

tak s tými filmami je to u mňa bieda, ja si dokážem pustit 30 ročný film 5x do roka a stále ma prekvapí, ako sa to skončí, ale väčšina ludí z môjho okolia považuje 1 ročný film za starý :D Minule som sa musela zúčastniť premiéry nejakého filmu, kde sú vraj všetci známi herci pokope a jedinú, koho som poznala, bola scarlet johanson:D S hudbou to je ešte horšie. Vôbec neočakávam, že niekoho bude "moja" hudba zaujímať...

lost

no s tou hudbou to nevidim tak cierne.. (alebo sedo? bledo? zle? neviem ako sa hovori)

ak napr pocuva vsetko, tak vlastne pocuva to co ty :D

a mnoho ludi si pozrie prakticky akykolvek film..

napr hudba nie je o style, jednom dvoch troch.. ale v kazdom style sa najde hudba, ktora sa da pocuvat :)

i ked.. mnoho ludi ma predsudky a povazuje isty styl hudby za blbost, resp to prepina..

ale to je podla mna skor problem baby boomistov a nie nas :D

no a ked teda nebude dokonaly, tak aspon bude mat chyby :D nieco ako magnety - opak sa pritahuje :)

Šejla

lost ale veď ja som už upustila veľmi veľa. Kedysi som ešte aj chcela, aby počúval rovnakú hudbu, prípadne filmy a tak, ale zistila som, že takého nenájdem, tak mi už len stačí, že ma bude nekonečne milovať... to ostatné si myslím, že pôjde v súlade s tým.
system: to ma veľmi mrzí..

system

mila Šejla, presne toto som ochotni spravit kvoli jednej a tam ma stale nechce. Cakam uz 2. rok ci si to nerozmysli.