preco mi to robi?

Príspevok v téme: preco mi to robi?
nerozhodna

Kazdym dnom mozem porodit a moj manzel sa kumne sprava hrozne nie fyzicky ale psychicky je to pre mna tyranie.Chodi domov len spat.Vypisuje si so 17r.slecnou a beha zanou oblbuje ju.Zacal sa tak spravat posledne dva mesiace.A mne sa zacal hnusit.sex snim si doslova odtrpim.Bohuzial som nanom financne zavisla i ked zijeme len z ruky do ust.Neviem sa rozhodnut ci ho mam nechat mame este jedno dieta.Ale uz neverim ze on sa zmeni...:((((

22rada22

Pre "nerozhodna":
1) To skôr tebe by sa mal manžel ospravedlniť, ty sa neospavedlňuj a tobôž nie tej mladej!
2) Začni riešiť rozvod a veci okolo toho (najmä psychicky sa na to priprav)!
3) Dohodni sa s rodičmi, že po pôrode by si prišla na určitý čas bývať k nim, to že chcú 100 eur mesačne to nerieš, povedz im, že súhlasíš :-) však sami rodičia budú vidieť, ako ti to bude vychádzať resp. nevychádzať finančne a koľko si budeš môcť dovoliť im prispievať.
Ďalej, čo je veľmi podstatné je výživné pre deti, pretože nie len matka je zodpovedná za starostlivosť svojich detí, ale takisto aj otec má takú istú povinnosť ako má aj matka sa o svoje deti postarať, a to minimálne aspoň tak, že na nich bude pravidelne platiť výživné, pokiaľ deti ostanú v starostlivosti matky.
4) Držím ti palce, nech sa ti podarí túto situáciu úspešne zdolať a najmä nikdy nestrácaj nádej, v živote sú okrem zlých (nepríjemných) období aj krásne chvíle, ktoré sú ešte krajšie, keď ich môžeš stráviť s dobrými ľudmi (t.j. napr. tvoje detičky, ktoré ťa v živote budú ešte potrebovať) a pre tie sa oplatí žiť!!!
Prajem vám všetko dobré :-)

3nttt

tu otazku myslsi vazne??? by ma skusil nutit aby som sa ospravedlnila. by som vycapala aj jeho aj tu malu stetku a bol by pokoj.kokos...ho nakop do tych nadrzanych gul.

nerozhodna

Tak som sa neudrzala a napisala tej slecne.Samozrejme slusne,ziadne nadavky.Hned sa stazovala mamicke ktora volala mojmu sprostemu manzelovi.A samozrejme ja som ta zla.

angela85

musis si to velmi dobre zvazit, lebo naroky novorodenca su velmi vysoke a 100€ ti na neho nebude stacit a to si nezaobstarala ty a tvoje druhe dieta
k tejto situacii by sa mal vyjadrit aj tvoj muz, ako si predstavuje vase dalsie spoluzitie
ja viem ze by si chcela v prvom rade vyriesit tvoj vztah s muzom, ale takto sa o deti sama asi nepostaras, sice ti bude musiet na nich platit, ale stale to je malo. musis v prvom rade uzivit deti, ak nechces aby ti ich nakoniec nevzala socialka

GoFruit

No tak v prvom rade tvoje dieťa v brusku všetko cíti, zaznamenáva kazdy tvoj psychický stav a nepohody či stres. Stresuje sa s tebou. Pre jeho zdravie nič moc. Po druhé toho hajzla kopnúť do vajec prestaň mu variť a robiť sluzku, myslím že jeho 17 r pipka mu variť nebude tiež. Možno si uvedomí čo je to ked žena vypovedá službu. Radšej hocikde ako s niekým kto si tá neváži a smeje sa tí do oči. Pre dieťa jednoznačne lepšie opustiť ho. Nehraj sa na chuderu, máš na viac, nenechaj sa zničiť. Nezaslúžis si take hovado. Vela šťastia

nerozhodna

Tak som dopadla.Rodicia mi nepodaju pomocnu ruku,zrejme im ide len o peniaze.este ani nemam ziadne peniaze a uz ich rozdelili.a 100e za najom im musim dat.a nezaujima ich ze budem mat pre seba a deti len 100e.mam chut spachat samovrazdu aspon budem mat pokoj.naco taky zivot....