Muži - udreli ste niekedy ženu?

Príspevok v téme: Muži - udreli ste niekedy ženu?
PIMPI

Táto téma ma veľmi zaujíma, nakoľko mám niekoľko rokov kamaráta, ktorého pred časom nechala priateľka. A priznal sa mi, že ju párkrát udrel.

Bola som v šoku, lebo by som to nikdy naňho nepovedala a tak som si uvedomila, ako málo vieme my ľudia o sebe napriek času.

Zaujíma ma mužský názor, či všeobecný alebo zo skúsenosti. Čo môže napr. vyvolať takú prudkú reakciu? Ako sa na to pozeráte vy muži?

Nie som tu aby som súdila alebo obviňovala, vidím to však ako žena a váš pohľad ma zaujíma. Ďakujem!

miselka007

no tak ja viem ze by muz nemal udriet zenu, ale bohuzial ja som na takeho natrafila... bola som s nim styri roky a prve dva roky bolo vsetko uplne v poriadku... nahle sa to nejak zlomilo a uz to doslo.. prva facka, druha tretia a takto sa to nieslo dalej.. ja som velmi kludnej povahym, nic ma nevie hned vytocit ale on bol iby obycajny chudak ktory si asi potreboval nieco dokazovat... nemala som tu odvahu sa s nim hned rozist, bala som sa a tak som to trpela bohuzial dva roky.. za hoc jaku kravinu ma udrel.. a nie ze len facku ale aj pastou... potom mi rozbil poharom hlavu a ked som sa s nim rozisla tak mi vylomil pastou zub...
je to uz skoro dva roky zamnou, uz mam noveho priatela co je uplny opak toho predosleho... nikdy by ma neudrel a nedam na neho dopustit.. ale niekedy si este na to spomeniem a stale to boli, i ked v spomienkach a nikdy na to asi nezabudnem... pohuzial :(

tolko len moj pribeh o tomto..

lulu22

bingham, no tak to áno :) inak to dievča vyzerá veľmi dobre, nikdy by som to do nej nepovedala.. alkohol asi naozaj robí svoje ...

doubledog

kazdy pouziva take zbrane, ake si moze dovolit.

ak zena zacne pouzivat fyzicku silu (tj da chlapovi facku alebo ho nejak bije), tak vstupuje na velmi tenky lad.
ved preto to ani mudre zeny nerobia :)

a zas mudri muzi vedia, ze vo verbalnom hadani nie su moc dobri, tak toho v hadke vela nenarozpravaju :)

lulu22

Keď tu vidím túto tému... že či by niekto udrel ženu.. mám taký čerstvý príklad od dobrého kamaráta.. Mal priateľku, o ktorej sme vedeli, že nemá problém mu lisknúť za hocičo. Prepáčil vždy. Po x rokoch sa ale rozišli. ked si balila veci od neho a vracala mu kľúce, tak mu jeden náhradný aj zobrala a on si to nevšimol, resp.nenapadlo by ho, že to môže spraviť. A tak jedného pekného večera(teda skôr cca o 3h ráno) mladá paninka ožratá jak delo k nemu prišla a začala ho v spánku biť a škrabať, ryhy mal teda hlboké. Povedal, že normálne sa musel brániť, hodiť ju na zem a poriadne ju preliskať, nech sa uvedomí. Na pomoc si dokonca zavolal kamoša-sused a vykopol ju z bytu ako chlapa-doslova. Takže toto je príklad, kedy muž tú ženu musí udrieť :D

kafe

melindaaa, ak sa krehké žieňa správa ako krava a nie ako žena, tak od "vola" jednu schytá. A táto kombinácia krava-vôl má mnoho obmien. Sú kravy, ktoré muž nikdy neudrel, lebo NEbol vôl. A sú voly, ktoré ženu udrú, lebo sú to voly a nie muži. Uvedomiť si svoje správanie MUSÍ rovnako žena i muž. Ak si uvedomuješ, že muž má väčšiu fyzickú silu, tak potom žena je silnejšia psychicky. A OBAJA by sa mali držať na uzde. Nie len chlap.

lost

mam otazku na ludi co by vratili facku:

co ak vam manzelka podpali novozariadenu spolocnu novostavbu ?

dostane facku?

ak nie, ako moze byt nejaka facka horsia?

znamena to snad, ze ma radsej podpalid dom?

Joo

... v poriadku mel... je to tvoj nazor ,nemam dovod ta roznasat v zuboch ..... ako ta to napadlo ,prosim ta :)))
..... ja som trosku ineho nazoru ,ked ja udriem musim cakat ,ze mi to bude vratene ..... preto reagujem i pocas hadok nie zbrklo ...skor si potom uzijeme to udobrovanie ... je o to krajsie ,neviem si predstavit ,ako by som sa udobrovala s niekym ,kto mi rozmlati papulku

bingham
jaaaa ta ser.... (hnevam) ? :))))
viem ,obcas som "protivnejsia" ;) ,ale to bude preto ,ze som zena a nie vzdy zdielam tvoj nazor .....hadam len nechces ,aby som ti na vsetucko kyvala hlavou ,ako taka truba ..... ano jedna vec ma moc mrzela hmmmm to mas pravdu