Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muži - udreli ste niekedy ženu?

Príspevok v téme: Muži - udreli ste niekedy ženu?
PIMPI

Táto téma ma veľmi zaujíma, nakoľko mám niekoľko rokov kamaráta, ktorého pred časom nechala priateľka. A priznal sa mi, že ju párkrát udrel.

Bola som v šoku, lebo by som to nikdy naňho nepovedala a tak som si uvedomila, ako málo vieme my ľudia o sebe napriek času.

Zaujíma ma mužský názor, či všeobecný alebo zo skúsenosti. Čo môže napr. vyvolať takú prudkú reakciu? Ako sa na to pozeráte vy muži?

Nie som tu aby som súdila alebo obviňovala, vidím to však ako žena a váš pohľad ma zaujíma. Ďakujem!

melindaaa

ale tak ja toho nazoru urcite niesom ako som napisal v tom uplne prvom prispevku v tejto teme...

este raz:
Ale ak je to nejake krehke ziena v zapale nervov a v ramci obojstrannej hadky tak to je nepripustne!!!! To je uz tyranie, kedy zena nemoze vyjadrit krikom svoj nazor a namiesto vypocutia leti facka aby zmlkla...

na mna by nejaky chlap zdvihol ruku v ramci hadky a prekrikovania sa a keby mi krivdil supla by som mu jednu/ dve on by mi to vratil tak to by bolo fakt moc aj na kona v mojom pripade prvy a poslednykrat. Nepotrebujem poslusneho psika, ale ani cloveka ktory by mi vratil facku 10x takej sily ako mam ja :)
raz ma byvaly strapnil pred jeho matkou uplnym klamstvom ktore si vymyslel a zkrivdil mi tym.. hadka- dala som mu facku-on ma sotil na postel- buchla som si hlavu o radiator a este rok po tom ked sme sa na tom uz smiali tak to lutoval.... preboha ved som nejaka zienka nie kulturistka aby mi bola vratena facka ktoru si druha strana zasluzila pravom nie krivdou... tot moj nazor. mozte ma rozniest v zuboch ked sa vam nepaci :)

bingham

A to myslim v dobrom...., lebo poznam babu co si myslela ze moze rýpať do chlapcov...az jedneho dna stretla toho "nespravneho" a jazvy na tvaricke jej ho pripominaju dodnes..(a s tym nazorom ze zena moze vsetko a muz "by nemal" nic moze ist teraz do riti) :)

a veruze by dnes to dievca inak reagovalo (rozumne) keby mohla vratit cas, ale bolo to aj na nieco dobre - uz nieje tak namyslena a arogantna :)

bingham

melinda ale nechapem co cakas....ak das fakcu tak dostanes naspat - to je uplne normalne....alebo cakas ze ked mas dieru medzi nohami ze si nedotknutelna ???? tak to sa zobud z tohto velkeho omylu... :)

joo...ako zena mas dobry nazor, ale niekedy ma vies pekne nasrat ;)

Joo

neeeeeee .... ja som .... oko za oko ,zub za zub
nechcela by som takeho chlapa na ktoreho sa zazeniem a on sa len prikrci .... potrebujem niekoho ,kto mi chyti utociacu ruku ,popripade jednu fukne ,ked nervacim ...samozrejme ,ze ho budem na par minut (mozno dni) nenavidiet ,zazerat, ale nabuduce si rozmyslim svoju reakciu :-DD
ale tak vazne ..... keby mna niekto otlkal ,urcite sa branim to ocakavam i od opacnej strany ...preto sa nemlatim a ustupujem ,ked sa niekto silno "bucha do hrude" :-))

Joo

melinda

a on si asi mysli, ze s takymto clovekom by som chcela byt partnerka...to myslis vazne ???
ja sa mu necudujem ,keby som ja na niekoho utocila ,bol by somar aby sa nebranil .... :)

melindaaa

sice som zena, ale akurat vcera som sa o tomto rozpravala s kamaratom ( kamaratom ktory ma o mna zaujem) a tiez ma prekvapil jeho nazorm- ak by som na neho ja zautocila fackou / (samozrejme nie bezdovodne) vraj by mi ju vratil...

a on si asi mysli, ze s takymto clovekom by som chcela byt partnerka...

a druha vec je, mam kamaratku, ktora mala priatela ktory ju neskutocne vytacal do nepricetnosti... a ked mu dala facku, on jej ju vratil 3x a nasledne ju este sotil do steny na dalsi den plakal a bol ako pes kupoval jej "odskodne" darceky atd.... rozisli sa uplne kvoli niecomu inemu..

a k tej teme- podla mna kto do teba kamenom, ty do neho chlebom, no ak ma clovek amok vtedy tazko reaguje na mile slova...

Ak sa zena sprava ako chlap tak si facku zasluzi, taku vychovnu, otcovsku ak je na to naozaj dobry dovod! Ale ak je to nejake krehke ziena v zapale nervov a v ramci obojstrannej hadky tak to je nepripustne!!!! To je uz tyranie, kedy zena nemoze vyjadrit krikom svoj nazor a namiesto vypocutia leti facka aby zmlkla...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muži - udreli ste niekedy ženu? - Fórum - ZDRAVIE.sk