Muži - udreli ste niekedy ženu?

Príspevok v téme: Muži - udreli ste niekedy ženu?
PIMPI

Táto téma ma veľmi zaujíma, nakoľko mám niekoľko rokov kamaráta, ktorého pred časom nechala priateľka. A priznal sa mi, že ju párkrát udrel.

Bola som v šoku, lebo by som to nikdy naňho nepovedala a tak som si uvedomila, ako málo vieme my ľudia o sebe napriek času.

Zaujíma ma mužský názor, či všeobecný alebo zo skúsenosti. Čo môže napr. vyvolať takú prudkú reakciu? Ako sa na to pozeráte vy muži?

Nie som tu aby som súdila alebo obviňovala, vidím to však ako žena a váš pohľad ma zaujíma. Ďakujem!

doubledog

nie, nikdy, zatial som to nepotreboval.

ale nemam s tym zvlastny problem, viem si predstavit taku situaciu, ze by som to spravil.

lost

nj, moze ist do berserk :D lenze..
stale budem mat cisty stit a tu facku jej nedam :D
tj. ani ked bude na mna strielat a kricat ze "ak mi nedas facku, zabijem ta"
a prave preto su hadky komplikovane :D
neexistuje vseliek, tj. vzdy treba hadku riesit trochu inak, napr nemozem si sadnut a tvarit sa ze "pauza"

lost

Taky clovek aj ked flirtuje so smrtou zoci voci, nevypoti ani kvapku..
Cize on je "cooled down" defaultne a ani 55C v tieni ho nezohreje :P

Ale je to podla mna horsie ako priemerny clovek co obcas vybuchne na relevantnu rozbusku..

Pretoze takyto flegmatik niekedy zle odhadne situaciu, napr - leti na neho meteorit a namiesto vbehnutia do protimeteoritoveho krytu len hodi flegmaticky usmev a pozera sa co sa stane..

A teda prec od metafor - moze to zenu este viac vyprovokvat..

wreck

nie. v tom pripade tu hrozi, ze zena sa prestane kontrolovat a naozaj ta zacne mlatit. moze to zobrat ako ze sa jej vysmievas, chyti amok, v ociach jej zasvieti 'entering berserk mode', a ona naozaj tu kontrolu strati.

wreck

lost, nemozes zostat len tak sediet, lebo by ta jeblo na mieste. potrebujes cooldown, aby si sa upokojil. uplne instinktivne ta to taha prec, nevies obsediet, praska ti hlava, mozog sa ti leje usami...

lost

george303

hmm, to ako keby podvedomo chcela, aby s nou bolo zaobchadzane "nasilne" tj. chytene zapastie a ona sa nemoze zo stisku vytrhnut, lebo jej chyba len 1 newton sily aby sa jej to podarilo..
proste mi to pripomenulo ten mytus (ci realitu?) ze zeny obcas chcu byt "obetou"
heh, a ze psychologia je nudna :D

lost

wreck

a co ak by muz sadol na sedacku a potom len pozeral tu show co robi zena?
ignoraciou ?
jedine co mi napada je, ze zena zacne rozbijat veci v izbe o daneho muza sediaceho na sedacke..
a co ak by aj potom flegmaticky sedel a len sa na nu usmieval?
mozno by si potom dala facku zena sama sebe, ci sa jej nesniva..

george303

Nikdy ale zeny si fakt niekedy koleduju natolko ze slabsia povaha ich moze udret , jednoducho si nedokazu dat stopku ked kricia , raz som bol v podobnej situacii ked som bol uz fakt vytoceny tak som ju chytil za zapestie a iba mierne stlacil , nepomohlo vrestala este viac a pridala ktomu ze som nasilnik :D
Ale par kamaratov ktorich poznam sa priznali aj mne ze udreli priatelku a fakt by som to nanich nepovedal ...