Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Paci sa mi moj kamarat..

Príspevok v téme: Paci sa mi moj kamarat..
WERON666

Ahojte,
chcela by som poradit co sa týka vztahu, velmi sa mi paci jeden moj kamarat, dlho sme v kontakte, prednedavnom sa rozisiel s frajerkou a zasa sme si zacali spolu pisat, boli sme aj na diskoteke a tak nejak sme spolu skoncili, mozno k tomu dopomohol aj alkohol, ale nadruhý den sme boli zasa spolu vonku a zasa sme boli spolu a vcera zaasa. Mne sa velmi paci, povahou si spolu sadneme, mame o com rozpravat, len sa bojim aby nahodou nedoslo k sexu a potom ma necha neviem len taky pocit, ako mu mam dat najavo, ze by som chcela vztah ale nechcem nanho tlacit, vedel by mi niekto poradit ako ho uputat? dakujem za Vase názory Vierka :)

Dzony_Bravo

Ja osobne nesuhlasim, ze chlapovi ide len o sex. A rovnako ak ho aj dostane, preco by sa na zenu mal potom vyskalat? Ved ho moze mat s nou znova a znova. Nedava mi to zmysel :)

WERON666

No tak to ani mne sa este nezacal tak vztah, ale tak vies pozanm takych ludi..najprv sa pozant a potom nieco riesit :)

fialôčka

weron, áno, u niektorých to tak býva,ale je to len malé percento ...lebo chlapi sú v tomto takí, že si povedia, hmm vyspala sa so mnou po krátkej dobe, tak si ju proste potom neváži .... mne osobne nikdy nezačal vzťah po tom, ako som sa s niekým len vyspala .. vždy ide len o sex ... a v mojom okolí detto ..ale ty samozrejme môžeš byť tá výnimka ..

WERON666

No tak teda ja ho necham, a uvidim co pride a ako sa bude spravat, ci to ma vobec význam..:) ale dakujem za radu :) po tyzdni sa s nim rozhodne nevyspim, ale vies u niektorých to tak byva, ze sa spolu vyspia a potom maju vztah :)

fialôčka

no ak by chcel sex a ty ho odmietneš tak čo .. veď nevyspíš sa s ním po týždni .. ale ako ti píšem, proste aj sama musíš vycítiť o čo mu ide ...
no a ak si chce užívať ..hmm, no to tak po vzťahoch väčšinou býva... nenahrnie sa hneď do ďalšieho ..nechaj ho tak zatiaľ a uvidíš ako to vypáli :-))

WERON666

Dakujem :), jasne dam mu cas, len ide o to, ze ak by aj chcel sex a anhodou ho odmietnem, alebo sa s nim vyspim a nebude to ono..aby ma neodignoroval, nerada by som onho prisla, pretoze je super kamarat, da sa s ním bavit o vselicom..vravrl mi, ze sam zmeni a bude si uzivat aj to je ta chyba...:/

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.