Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nechcem sa presťahovať...

Príspevok v téme: nechcem sa presťahovať...
sun559

Som taká smutná, nič ma nebaví :( A to všetko len kôli tomu, ze za 2 mesiace sa musíme odstahovat z nášho mesta do nedalekej dediny:(( čo mám robit?! Ked poviem rodicom ze ja tam nechcem ist, tak mi hovoria ze ja sa do toho nemám starat, ze to je ich vec. Vôbec ich nezaujíma môj názor.
Čo ja v tej dedine budem robit ked tam nepoznam ani jednu osobu? som zvyknutá ziť v meste, tam nebudem mat ziadnych kamaratov,priatelov, obchody proste nič a nikoho :((
A asi ten najväčší dôvod prečo sa nechcem stahovat, je ten ze som práve spoznala jedneho uzasneho chalana, kt. byva par metrov odo mna..a ja teraz oddídem a možnoo ho už nikdy neuvidím :((( pomóoc, co by ste robili na mojom mieste???

lost

no ak este zijes s rodicmi, tak podla mna mas este vyborny vek na najdene novych kamaratov :)
posledny kamos ktoreho som si "nasiel" (teda moj pes :D) to bolo asi tak pred 1/2 - 1/1 rokom.. v obchode pre psov :D
bol predavac a zadarmo mi vycesal psa :))
je to velmi zvlastne, lebo robim vsetko pre to, aby som si ziadnych novych kamosov nenachadzal..
mozno to nebudes mat lahke - ale ak sa nestahujete prilis daleko, tak zase vek je na tvojej strane, mate moznost cestovat a sem tam sa stretavat :)

ono clovek strati kamosov tak ci tak - zalozi si rodinu atd. kamosi si zalozia rodinu atd. a kamaratsva sa rozpadnu .. smutne.. ale vzdy sa najdu nove :) a samozrejme niektore zostanu, ale malokto ma na take stastie, aby boli napr od piateho veku zivota az do dochodku ... :)

sun559

inak ja tiez nemam nejak extra vela kamaratov...a tých pár co mám aj tých stratím :( a asi v tom vidím ten najväčší problém.

A skúsenost uz s tým mám. Najprv sme bývali na dedine ( do mojich 10 rokov)mala som tam strásne vela kamarátok, skoro vsetky rovesnícky z dediny som poznala...celé dni sme sa hrali, behali po vonku a táák, proste kamarátky ako sa patri, poznali sme sa od skôlky,slubovali sme si ze nikdy na seba nezabudneme. Naraz sme sa museli odstahovat do mesta vzdialeneho 3 km od mojej rodnej dediny. A čo moje "kamarátky" ...uz sa na mna ani nepozru, neviem čo som im spravila, hnevajú sa na mna, ked sa stretneme na ulici tvária sa ze ma nepoznajú, a to sme kedysi boli naj kamošky z dediny. Veľmi ma to bolí..doteraz :(
Postupom casu, ako sme bývali v meste som sa snazila na nich zabudnut a začala som si hladať nové kamarátky.
Pár som si ich našla, ale väčšina na mna uz aj tak zabudla..A teraz ked sa znova odstahujeme, nechcem príst aj o tých pár kamarátov. A myslím si ze, vytvárat nové kamarátstva v tomto veku je dosť náročné a ťažké. Kedze ludí s podobnymi názormi nájdem velmi málo.

lost

2x to hodilo, lebo si mozno stlacila refresh/obnovit stranku?
vtedy to obcas takto blbne, odosle prispevok tolko krat, kolko krat obnovis stranku..

kde ich najdes,hmm.. to je dobra otazka :D

najjednoduchsie je to asi tak, ze najdes 1 a potom ten ta zoznami s dalsimi..

ale ako ist k tomu cloveku c 001 :)

tak to neviem, este som neskusal :)

i ked, ja mam na toto psa :))

to je super lahke potom, clovek zastavi pri inom psovi a pes sa zoznamuje za neho :)

no ale bez psa.. no mozno ak mas stastie, tak cez prveho suseda.. proste jeden z vas nahodi temu a mas to vyhrane :)

i ked, v tomto nie som zrovna expert :D kamosov by som spocital na 1 ruke :))

lost

no ja som bol v dedine, kde bolo 800 ludi, a aj napriek introvertnej povahe, poznal som 12345678... 8 kamosov a to som tam bol len na prazdninach :)
ak som na niekoho nezabudol :D
cize teroreticky, by si tam mohla najst tak 20-30 :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nechcem sa presťahovať... - Fórum - ZDRAVIE.sk