Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lesklé vlasy

Frederika000

NAJ mi zatial pomohol citron. Vytlacila som si pol citrona do misky a po umyti vlasov som si to dala na vlasy, trocha oplachla vodou :-) momentalne som skusila ocot, mam akurat mokre vlasy, tak uvidime co to spravi :-D :-) mimiochodom tie masky...z oliv. oleja, citrona, zltka a ine gebuzinky...je to take...je tam efekt...ale urcite nestoji za to si toho tolko davat na vlasy a cakat tak dlhu dobu za taky vysledok-ale to je aj individualne :-)

Monscheer

Ahojte
Poprosila by som dake rady oohľadom lesku vo vlasoch, dočitala som sa o Arganovom oleji. Mala by som zopar otazočiek ku nemu kde ste ho zakupili, koľko stal a po pripade obrazok.
ďakujem veľmi pekne kontaktovať ma možete na mojej e-mailovej adrese: monik20062@azet.sk
Vopred veľmi pekne ďakujem.

Catali_na

cez zimu je to je normálny čaj, uvarím si 2-3 sáčiky do malého hrnca... ale cez leto -VRELO ODPORUCAM- vysuš si mladú a tak si rob odvary- tak to robím cez leto a je to super! a ten sprej určite skús! :)

8saskia8

:DDDD milíóny na prípravky by ste len dávali... keď si umyješ vlasy, a už ich ideš dať do osušky, tak si pusť úplne studenú vodu, a opláchni si vlasy. iba to.. :) ešte ušetríš aj na teplej vode :) ja si pre istotu asi cca 1 minútu zmývam so zimnou, + zimná voda uzatvára vlas, a tak su vlasy " chránené " pred rôznymi škodlivými vplyvmi..

ademaskat

rybicka, aku znacku toho arganoveho oleja konkretne mas?
Ja ho tiez pouzivam, mam dva druhy, len ci nemas nahodou nejaky lepsi, ked nemas vobec ziadne rozstiepene konceky :)

rybicka

Dodatok k arganovemu oleju: Dodava nadherny lesk - treba pouzit len velmi malo 3-6 kvapiek v zavislosti od dlzky vlasov. Tkaze aj ked sa zda dost drahy, vydrzi velmi dlho. A naviac; ziadne babracky s vlasovymi maskami, ziadny extra cas na cas posobenia a extra zmyvania, nechava sa na vlasoch az do dalsieho umyvania.

rybicka

Ja si vlasy kulmujem keramickou kulmou dvakrat tyzdenne uz asi 6 rokov, umyvam kazde 3 dni (castejsie sa neodporuca, lebo to prilis vysusuje). V minulosti som skusala rozne masky a prelivy z bylinkovych odvarocv a ziadne markantne zmeny som nepozorovla. Odkedy pouzivam arganovy olej, neviem, co su to rozstiepene konceky, napriek tomu ze tak casto pozivam kulmu. Vrele odporucam! Nezmyvat! Ochranuje a vyzivuje vlasy az do dalsieho umytia.

tvoja kvetinka

Používam na moje vlasy-špinavý blond (nikdy neprefarbované, žiadne žehlenie, od prírody rovné, jedine ich občas vyfénujem keď to súrne potrebujem) žihlľavový šampón. Hlavu si umývam raz do dvoch dní aby sa zbytočne nevysušovali. Ale je to individuálnej. Plus pomáha k rastu :o).

Lejla23

mám čiernu farbu, hore odrastené na svoju hnedú =) ďakujem, tak skúsim ten odvar aj ten sprej si pozriem =) len dúfam že mi to pomôže =)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lesklé vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk