Lesklé vlasy

simka111

ja som si objednala šampon aj tonikum naturfit bio na posilnenie a rast vlasov. Ešte som ich neskúšala, ale vyzerá že budú dobré, lebo je ten
šampon skoro vždy vypredaný :) tak uvidime..

Catali_na

mne na krásny lesk pomáha odvar zo žihľavy... sú takéééé leskléé :)) ale akú máš farbu vlasov? lebo ja mam čierne, tak mi hneď žari hlava po použití odvaru, ale ak máš blond, medené, medové... tak nerátaj s krásným leskom...ale v avone je jeden sprej.. prepáč netuším názov, ale pozri si katalóg, ten mi dosť pomohol .používala som ho minulý rok.. je tuším v ružovej fľastičke..

Lejla23

Práveže si ich už takmer 2 roky nežehlím, vyše rok nefarbím, používala som citrón+ ocot, a celkom to vyhovovalo keďže mám mastný typ vlasov =) Lenže po čase o5 neboli tak výrazne lesklé =/

ademaskat

Je to síce tu na fóre už otrepané, ale na trvalý výrazný lesk mi pomohla jedine henna. Môžem len odporúčať.

Lejla23

to som už skúšala dosť dlhú dobo spolu aj s octom no stále to nemá ten efekt aký by som chcela aby to malo =) Môže to byť v tom, že nie každý má také isté vlasy alebo ide skôr o tú starostlivosť? Má niekto skúsenosti s Nivea hair care diamond gloss?