Mokrý ženský orgazmus

sexulatko

asi patrím medzi tie štastejšie, mám len jedného sexuálneho partnera (s iným som nespala) a sme spolu už 10 rokov. orgazmus mám od prvej chvíle a každé milovanie. ani si neviem predstaviť, aké to je, keď nie je orgazmus. Možno som sa tým vysvičila, lebo denne masturbujem.

holinecka

lebo keď na chlapovi sedím a ho ostriekam,ten chlap si myslí,že cikám!ha,ha,ha a potom už so mnou nejde lebo sa ma bojí,nakoĺko som veľmi nadržaná!

jakhob

Všetko sa mi čítať nechce, ale rád by som požiadal o radu ženy, skúsené, čo poväčšine zaberá. Lebo ja som partnerke hovoril, že pokiaľ sa ona samú seba nepozná dokonale a nevie, čo ju najviac dráždi, tak jej neviem urobiť takú veľkú "radosť". Ona na mňa, že samú seba ukájať nepotrebuje, stačí jej, keď sa snažím ja sám.
Ono je to síce pekné, že je jej to príjemné, ale ja sa snažím zo všetkých síl to naj čo dokážem zo seba (myslím ale rukami), no nedokážem ani po 15-minútovom stimulovaní v jednom kuse (samozrejme spolu s jazykom).
Prichádza do úvahy, že pokiaľ sa sama nespraví do výstreku, tak ja to u nej nedosiahnem? Alebo mám byť trpezlivejší a vydržať aj 45 minút? Alebo to treba najskôr pohlavným stykom dosiahnuť a až potom to pôjde aj ináč? Vopred vďaka za pripomienky a rady...